205.000 euro voor Eliano v't Merelsnest Z. "mooie eerste veiling van het seizoen..."

Er was heel wat internationale belangstelling voor de eerste editie van de AS 111 auction dit seizoen. Met een totale verkoop van 1.167.000 euro, werd er gemiddeld 83.000 euro per paard geboden. "Dit is een fantastisch en tevens realistisch resultaat," reageert Victor Theeuwes.

Tijdens de veiling van Abdel Said en Victor Theeuwes kwam het hoogste bod op Eliano v't Merelsnest Z (Emerald). De achtjarige ruin, die door Bart de Bruijn internationaal wordt gestart, is voor 205.000 euro verkocht.

Het tweede geld kwam op naam van de achtjarige Fabulous (Cornet Obolensky). De schimmel-merrie wisselt van eigenaar voor 135.000 euro. De vierjarige Quabrillo KK Z (Quabri de l'Isle) is de broer van de gekeurde hengst, Commander HK Z verzekerde het derde geld. De vierjarige gekeurde hengst verhuist voor 130.000 euro naar de stallen van Cian O'Connor en de Coolmore familie.