"Vaak is de indirecte familie van top springpaarden interessanter ... " Belgian Elite Auction klaar voor (uw) succes!

Niet alleen de directe nakomelingen maar vaak ook de halfbroers -of zussen of nakomelingen van halfbroers -en zussen presteren in de sport. Met die insteek brengt de nieuwe Belgian Elite Auction een knappe collectie van veulens en embryos aan.

"Het is wat laat op het jaar, maar daarom zijn de investeringen niet minder interessant..." klinkt het bij de organisatie van de Belgian Elite Auction. "Voor de veulens hebben we ons voornamelijk gefocust op niet alleen de pedigree maar ook de bouw van de veulens. Zodoende we een optimale garantie voor toekomstig succes kunnen bieden."

En de collectie is niet min. In het aanbod kan u de moederlijnen van Emerald, H&M Chilli Willi, Cordula de Laubry, Fragence de Chalus, Itot du Chateau, USha van 't Roosakker, enz. terug vinden.

-       Ascini’s Prince NVE Z (Asca Z x Cassini I), een hengstveulen uit de moederlijn van H&M Chilli Willi

-       Special Touch De Laubry Corlato VK Z (Special Star de Corlato x Eames de Hus), een hengstveulen met derde moeder Cordula de Laubry.

-       Sunshine Pointer JVH Z  Stanny HR x Pierrot). Dit prachtig ‘painted merrieveulen’ is een zus van de gekeurde hengst Limbo

-       Camiel Van het Meesenhof Z  (Comilfo Plus Z x Nabab de Rêve). De moederlijn van Emerald van 't Ruytershof!

-       ….

Ontdek het nu, registreer je gratis en bied later.

De veiling zal online plaatsvinden van 29 oktober tot en met 31 oktober.

Alle informatie:  Klik hier