76.000 euro voor Herbel Hero Z tijdens Zangersheide veiling

Het team van Zangersheide kan tevreden terugblikken op zijn veiling op vrijdag avond. Maar liefst 76.000 euro werd er betaald voor Herbel Hero Z (v. Heartbreaker).  Het hengstveulen is een zoon van Quasibelle Du Seigneur. Deze merrie gaf al vijf internationale springpaarden waarvan twee gekeurde hengsten. De merrie is de halfzus van Glock's London.

In totaal bracht de veiling 684500 euro op. Daarbij lag het gemiddelde voor de hengstveulens op ruim 20.000 euro terwijl de merrieveulens iets meer dan 18.500 euro opbrachten (gemiddeld).

Het was dus geen verrassing dat het hengstveulen als veilingtopper onder de hamer ging.   Ook voor Callulora Z (v. Casall) werd er diep in de buidel getast. Dit merrieveulen tikte af op 45.000 euro. Ze is de halfzus van de AES en NRPS gekeurde By Balou Z. Callulora Z's moeder (Vulora) is de volle zus van Usa Today.

 Voor een bedrag van 36.000 euro wisselden Bon Baloubet Z (v. Baloubet du Rouet) en Conga Z (v. Comme Il Faut) van eigenaar.

Klik hier voor alle prijzen.