In totaal bracht de veiling 684500 euro op. Daarbij lag het gemiddelde voor de hengstveulens op ruim 20.000 euro terwijl de merrieveulens iets meer dan 18.500 euro opbrachten (gemiddeld).
Het was dus geen verrassing dat het hengstveulen als veilingtopper onder de hamer ging. Ook voor Callulora Z (v. Casall) werd er diep in de buidel getast. Dit merrieveulen tikte af op 45.000 euro. Ze is de halfzus van de AES en NRPS gekeurde By Balou Z. Callulora Z's moeder (Vulora) is de volle zus van Usa Today.
Voor een bedrag van 36.000 euro wisselden Bon Baloubet Z (v. Baloubet du Rouet) en Conga Z (v. Comme Il Faut) van eigenaar.
Klik hier voor alle prijzen.