Skip to content

Copyright

Nieuwe Nations Cup format. "Jammer dat historische top level events gereduceerd worden door lower level events..."

Op 1 augustus werd de officiële aftrap gegeven voor de Longines League of Nations, via de lancering van de nieuwe kwalificatie wedstrijden en finale. "We hebben een historische beslissing genomen voor de toekomst van de paardensport," reageerde FEI-voorzitter, Ingmar De Vos. Nu reageren ook de niet-gekozen organisaties. "We zijn teleurgesteld dat we niet langer zijn geselecteerd om een Nations Cup te mogen organiseren.  Maar dit geeft ons de vrijheid nieuwe mogelijkheden te onderzoeken." In een recente editie van Jump-Off, verklaarde Stanny Van Paesschen reeds dat de eenzijdige selectie voor problemen kan zorgen. "Historische wedstrijden zullen geen deel meer uitmaken van de serie en frustraties veroorzaken..."

Dit artikel is exclusief voor onze leden

Word lid en krijg ongelimiteerde toegang tot al onze artikels.

Login

€5,50/ maand

Of

€55,00/ jaar

  • Onbeperkt toegang tot alle digitale content van equnews
  • Onbeperkt toegang tot de trainingen van equitube
  • Onbeperkt toegang tot alle videocontent
ga verder

€99,00/ jaar

  • Onbeperkt toegang tot alle digitale content van equnews
  • Onbeperkt toegang tot de trainingen van equitube
  • Onbeperkt toegang tot alle videocontent
  • Ontvang elke maand de Paarden Gazet in uw brievenbus
  • Digitale toegang tot de Paarden Gazet online
ga verder

€6/editie

Of

€62,00/ jaar

  • Ontvang elke maand de Paarden Gazet in uw brievenbus
  • Digitale toegang tot de Paarden Gazet online
ga verder

€1,99/artikel

  • Lees dit artikel nu
  • Koop je oneindige toegang tot enkel dit artikel
  • Toegang tot andere EQU+ content is enkel voor abonnées
ga verder
Vorige Joyce Lebon: "Dit is een waardering voor de inzet van de organisatie achter CHIO Rotterdam!" Volgende Internationale selecties: WK Dressuur in Ermelo, Valkenswaard ontvangt opnieuw springruiters

Copyright

Indien u een artikel van onze website op een andere website wilt plaatsen, dan mag u de eerste 50 woorden van het artikel overnemen. Bij het artikel dient bronvermelding te staan met een werkende hyperlink richting het volledige artikel op Equnews.be. Overname van foto's is niet toegestaan. Volledige artikelen mogen niet worden verveelvoudigd en/of overgenomen in enige vorm of op enige wijze, hetzij elektronisch, mechanisch of enige andere manier, zonder voorafgaande toestemming van de redactie van Equnews.nl.

Indien een inbreuk wordt vastgesteld met materiaal aangeleverd door een derde partij in het kader van commerciële berichtgeving en/of persbericht kan Equnews.nl niet aansprakelijk gesteld worden voor het gebruik ervan. De inbreuk dient op uiterlijk 6 maand vastgesteld te worden indien de aanleverende partij desbetreffend aangesproken dient te worden.

Indien u een volledig artikel wilt overnemen kunt u een e-mail sturen naar EMAIL BESCHERMD, onder vermelding van reden van overname. De redactie bepaalt vervolgens of en onder welke voorwaarden het artikel mag worden overgenomen. Schending van het auteursrecht wordt aangepakt.

Onze info ivm Copyright can u ook op onze contact pagina vinden.