Op zijn sociale media heeft Wesley Mulder het afscheid van zijn toppaard A Kind of Magic WM (Hinault x Burggraaf). De twaalfjarige KWPN-ruin is verkocht richting het "Orient", China.
De afgelopen zes jaar vormde Mulder een wonderbaarlijk paar met A Kind of Magic WM. Het laatste internationale optreden van het duo was afgelopen december tijdens het CSI Lichtenvoorde.
"Het doet zeer om hem te zien vertrekken, " schrijft de Nederlander.
“Hij heeft mij zoveel gebracht, en zoveel gegeven. Elke proef kon ik met hem naar binnen rijden. Altijd deed hij zijn best. Wereldbekers gereden en menig grote prijs samen bedwongen. Het doet dan ook zeer om hem vandaag te zien vertrekken maar ga er van uit dat hij zijn nieuwe eigenaar net zoveel gaat geven als hij mij heeft gedaan. En ze goed voor hem zullen zorgen. Het gaat je goed topper! Voor mij blijft je altijd A kind of Magic”, besluit de springruiter.
Wie de nieuwe ruiter van de viervoeter wordt is nog niet bekend.
Wij gebruiken jouw persoonsgegevens vanaf nu ook om de diensten van Equ.Media gcv te optimaliseren en deze waarvoor jij kiest te personaliseren. Door op “verdergaan” te klikken of door verder te surfen, erken je deze aangepaste privacy- en cookieverklaring gelezen te hebben.
Copyright
Indien u een artikel van onze website op een andere website wilt plaatsen, dan mag u de eerste 50 woorden van het artikel overnemen. Bij het artikel dient bronvermelding te staan met een werkende hyperlink richting het volledige artikel op Equnews.be. Overname van foto's is niet toegestaan. Volledige artikelen mogen niet worden verveelvoudigd en/of overgenomen in enige vorm of op enige wijze, hetzij elektronisch, mechanisch of enige andere manier, zonder voorafgaande toestemming van de redactie van Equnews.nl.
Indien een inbreuk wordt vastgesteld met materiaal aangeleverd door een derde partij in het kader van commerciële berichtgeving en/of persbericht kan Equnews.nl niet aansprakelijk gesteld worden voor het gebruik ervan. De inbreuk dient op uiterlijk 6 maand vastgesteld te worden indien de aanleverende partij desbetreffend aangesproken dient te worden.
Indien u een volledig artikel wilt overnemen kunt u een e-mail sturen naar EMAIL BESCHERMD, onder vermelding van reden van overname. De redactie bepaalt vervolgens of en onder welke voorwaarden het artikel mag worden overgenomen. Schending van het auteursrecht wordt aangepakt.
Onze info ivm Copyright can u ook op onze contact pagina vinden.