Ook het tweede weekend van de regioselecties voor de Harry’s Horse Zitcompetitie is goed verlopen. Bij Hoogenboom Ruitersport in Nieuwe Wetering, Manege de Eenhoorn in Blokker en De Lourenshoeve in Den Ham werd volop strijd geleverd.
In Nieuwe Wetering kwam Manege Morgenstond als best zittende ruitersportcentrum uit de bus, ze werden op de hielen gezeten door HC Simonshaven.
In het Noord-Hollandse Blokker, bij manege De Eenhoorn, was het RSC De Schimmelkroft dat Hippisch Centrum Velzen net voor wist te blijven.
De derde regioselectie werd dit weekend verreden bij De Lourenshoeve in Den Ham. HC Stal Sibma kwam als beste uit de bus.
Op 17 juni vinden de laatste regioselecties plaats.
Op 9 september staan de kwartfinales op het programma en op 15 september de halve finale en finale.
Kijk hier voor meer nieuws en uitslagen van de Harry’s Horse Zitcompetitie. Via voorgaande link zijn ook alle individuele uitslagen te vinden. De beste vier ruiters per categorie gaan door naar de kwartfinale.
Wij gebruiken jouw persoonsgegevens vanaf nu ook om de diensten van Equ.Media gcv te optimaliseren en deze waarvoor jij kiest te personaliseren. Door op “verdergaan” te klikken of door verder te surfen, erken je deze aangepaste privacy- en cookieverklaring gelezen te hebben.
Copyright
Indien u een artikel van onze website op een andere website wilt plaatsen, dan mag u de eerste 50 woorden van het artikel overnemen. Bij het artikel dient bronvermelding te staan met een werkende hyperlink richting het volledige artikel op Equnews.be. Overname van foto's is niet toegestaan. Volledige artikelen mogen niet worden verveelvoudigd en/of overgenomen in enige vorm of op enige wijze, hetzij elektronisch, mechanisch of enige andere manier, zonder voorafgaande toestemming van de redactie van Equnews.nl.
Indien een inbreuk wordt vastgesteld met materiaal aangeleverd door een derde partij in het kader van commerciële berichtgeving en/of persbericht kan Equnews.nl niet aansprakelijk gesteld worden voor het gebruik ervan. De inbreuk dient op uiterlijk 6 maand vastgesteld te worden indien de aanleverende partij desbetreffend aangesproken dient te worden.
Indien u een volledig artikel wilt overnemen kunt u een e-mail sturen naar EMAIL BESCHERMD, onder vermelding van reden van overname. De redactie bepaalt vervolgens of en onder welke voorwaarden het artikel mag worden overgenomen. Schending van het auteursrecht wordt aangepakt.
Onze info ivm Copyright can u ook op onze contact pagina vinden.