Maikel van der Vleuten springt sterk vooruit op Wereldbeker ranking.
by Equnews Editorial
Na de zege in Leipzig heeft Denis Lynch zijn Werledbeker ticket op zak. In de ranking blijft Steve Guerdat op kop, gevolgd door Pieter Devos. Marcus Ehning sluit de voorlopige top drie af.
Voor Nederland sprokkelde Maikel van der Vleuten elf punten wat hem op de negende plaats brengt - met nog slechts drie kwalificaties te gaan. Voor van der Vleuten betekent dit een bijna Mathematische zekerheid voor een finale plaats.
Marc Houtzager kwam niet aan de start in Leipzig maar blijft in de top twintig op plek 19.
Wij gebruiken jouw persoonsgegevens vanaf nu ook om de diensten van Equ.Media gcv te optimaliseren en deze waarvoor jij kiest te personaliseren. Door op “verdergaan” te klikken of door verder te surfen, erken je deze aangepaste privacy- en cookieverklaring gelezen te hebben.
Copyright
Indien u een artikel van onze website op een andere website wilt plaatsen, dan mag u de eerste 50 woorden van het artikel overnemen. Bij het artikel dient bronvermelding te staan met een werkende hyperlink richting het volledige artikel op Equnews.be. Overname van foto's is niet toegestaan. Volledige artikelen mogen niet worden verveelvoudigd en/of overgenomen in enige vorm of op enige wijze, hetzij elektronisch, mechanisch of enige andere manier, zonder voorafgaande toestemming van de redactie van Equnews.nl.
Indien een inbreuk wordt vastgesteld met materiaal aangeleverd door een derde partij in het kader van commerciële berichtgeving en/of persbericht kan Equnews.nl niet aansprakelijk gesteld worden voor het gebruik ervan. De inbreuk dient op uiterlijk 6 maand vastgesteld te worden indien de aanleverende partij desbetreffend aangesproken dient te worden.
Indien u een volledig artikel wilt overnemen kunt u een e-mail sturen naar EMAIL BESCHERMD, onder vermelding van reden van overname. De redactie bepaalt vervolgens of en onder welke voorwaarden het artikel mag worden overgenomen. Schending van het auteursrecht wordt aangepakt.
Onze info ivm Copyright can u ook op onze contact pagina vinden.