Bart de Bruijn negende in de CSIYH 1* 7 jarige 1.35m proef in Bonheiden
by Lieselot Uten
In Bonheiden werd vandaag de CSIYH 7 jarige 1.35m proef gereden. Bart de Bruijn werd negende!
De winst was dus voor José Thiry samen met Chi Chi De La Pierre Z (v. Chellsini Z) in een tijd van 30.76 seconden. Sven Joseph Hadley werd tweede samen met Hsh Harper Du Seigneur (v. Aganix du Seigneur) in een tijd van 31.71 seconden. Tatiana Troiana werd derde in het zadel van Palmiro de Muze (v. Denzel v't Meulenhof) in een tijd van 34.35 seconden.
Manuel Thiry (Favorite d'Amour) werd net vierde. Lauranne Spits (Happy van de Gulden) werd vijfde.
De Nederlandse combinatie Bart de Bruijn en Farinjo des Mec werden negende.
Wij gebruiken jouw persoonsgegevens vanaf nu ook om de diensten van Equ.Media gcv te optimaliseren en deze waarvoor jij kiest te personaliseren. Door op “verdergaan” te klikken of door verder te surfen, erken je deze aangepaste privacy- en cookieverklaring gelezen te hebben.
Copyright
Indien u een artikel van onze website op een andere website wilt plaatsen, dan mag u de eerste 50 woorden van het artikel overnemen. Bij het artikel dient bronvermelding te staan met een werkende hyperlink richting het volledige artikel op Equnews.be. Overname van foto's is niet toegestaan. Volledige artikelen mogen niet worden verveelvoudigd en/of overgenomen in enige vorm of op enige wijze, hetzij elektronisch, mechanisch of enige andere manier, zonder voorafgaande toestemming van de redactie van Equnews.nl.
Indien een inbreuk wordt vastgesteld met materiaal aangeleverd door een derde partij in het kader van commerciële berichtgeving en/of persbericht kan Equnews.nl niet aansprakelijk gesteld worden voor het gebruik ervan. De inbreuk dient op uiterlijk 6 maand vastgesteld te worden indien de aanleverende partij desbetreffend aangesproken dient te worden.
Indien u een volledig artikel wilt overnemen kunt u een e-mail sturen naar EMAIL BESCHERMD, onder vermelding van reden van overname. De redactie bepaalt vervolgens of en onder welke voorwaarden het artikel mag worden overgenomen. Schending van het auteursrecht wordt aangepakt.
Onze info ivm Copyright can u ook op onze contact pagina vinden.