Wij gebruiken jouw persoonsgegevens vanaf nu ook om de diensten van Equ.Media gcv te optimaliseren en deze waarvoor jij kiest te personaliseren. Door op “verdergaan” te klikken of door verder te surfen, erken je deze aangepaste privacy- en cookieverklaring gelezen te hebben.

Skip to content
equnews logo

Copyright

Indien u een artikel van onze website op een andere website wilt plaatsen, dan mag u de eerste 50 woorden van het artikel overnemen. Bij het artikel dient bronvermelding te staan met een werkende hyperlink richting het volledige artikel op Equnews.be. Overname van foto's is niet toegestaan. Volledige artikelen mogen niet worden verveelvoudigd en/of overgenomen in enige vorm of op enige wijze, hetzij elektronisch, mechanisch of enige andere manier, zonder voorafgaande toestemming van de redactie van Equnews.nl.

Indien een inbreuk wordt vastgesteld met materiaal aangeleverd door een derde partij in het kader van commerciële berichtgeving en/of persbericht kan Equnews.nl niet aansprakelijk gesteld worden voor het gebruik ervan. De inbreuk dient op uiterlijk 6 maand vastgesteld te worden indien de aanleverende partij desbetreffend aangesproken dient te worden.

Indien u een volledig artikel wilt overnemen kunt u een e-mail sturen naar EMAIL BESCHERMD, onder vermelding van reden van overname. De redactie bepaalt vervolgens of en onder welke voorwaarden het artikel mag worden overgenomen. Schending van het auteursrecht wordt aangepakt.

Onze info ivm Copyright can u ook op onze contact pagina vinden.
  • Equmedia
  • Equitube
  • Equlifestyle
  • Equjob
  • De Paarden Gazet
equnews logo
  • Sportnieuws
    • jumping
      • internationaal
      • nationaal
      • regionaal
    • dressuur
      • internationaal
      • nationaal
      • regionaal
    • overige sport
      • eventing
      • mennen
    • kampioenschappen
      • nationaal
      • EK
      • WK
      • olympishe spelen
      • rolex
      • LGCT
  • specials
    • interview
    • foto's
  • fokkerij
    • KWPN
    • NRPS
  • overig nieuws
    • FEI
    • transfer
    • veiling
    • promo
  • ga naar
    • Veilingen
    • premium
    • Laatste resultaten
    • ranking

Sanne Thijssen laat van zich horen in Youngster Tour Vilamoura

  • by Equnews Editorial
  • 04-11-2020

In Vilamoura ging deze ochtend een internationaal concours van start met een rubriek voor 7-jarige paarden. 57 deelnemers traden aan in deze rubriek die rechtstreeks tegen de klok verreden werd. De winst ging naar twee Britten; Zowel Douglas Duffin en George Whitaker konden in 59,74 seconden een foutloze ronde springen. 

Douglas Duffin rekende hiervoor op Imperium RJ (v. Dakar VDL), Whitaker haalde Peanut (v. Barrichello) van stal. De derde plaats ging naar de Duitse Richard Vogel. Hij rekende op Carthage 3 (v. Cascadello I) om in 61,09 seconden een foutloze ronde te springen. 

Nicole Pavitt (Undun) en François Mathy Jr (Odyssee des Vergers Z) volgden op de vierde en de vijfde plaats. De beste Nederlandse prestatie kwam van Mel Thijssen. Zij rekende op Isaac (v. Eurocommerce Napels) om in 63,45 seconden een foutloze ronde te springen. Dit leverde haar de achtste plaats op. 

Klik hier voor de resultaten


  • categoriën: SPORTNIEUWS , showjumping , Springen , Internationaal
Vorige Geen Wereldbeker mennen 2020-2021 Volgende Emmen en Kersten springen de top vijf binnen in Vilamoura
equmedia logo

You Ride it We Write it, Equestrian news

informatie

  • over ons
  • adverteren

Interessante links

  • Equmedia
  • Equitube
  • Equlifestyle
  • Equjob
  • De Paarden Gazet

contact opnemen

  • editorial@equmedia.be
  • Langendamdreef 22 9880 Aalter België

Copyrights 2025 Equnews. All Rights Reserved. With Love from our team.

  • Contacteer ons
  • Privacy
  • Terms and Conditions
×
advertisement image