Internationale selecties: CHI Genève knalt het eindejaar in

Internationale selecties: CHI Genève knalt het eindejaar in

Dit weekend staat in het teken van het CHI Genève, onderdeel van de prestigieuze Rolex Grand Slam. Het CHIO Aken, de Spruce Meadows Masters in Calgary en The Dutch Masters van 's-Hertogenbosch zijn de andere drie concoursen die deel uit maken van de Grand Slam. Voor TeamNL zijn het de springruiters Harrie Smolders en Maikel van der Vleuten die in Zwitserland hun geluk beproeven. Hoofdnummers zijn de Rolex IJRC TOP 10 finale op vrijdag en de Rolex Grand Prix op zondag. De vierspanrijders hebben een wereldbekerkwalificatie in Geneve met voor TeamNL Bram Chardon en Koos de Ronde. Ook is er tijd ingeruimd voor de spectaculaire indoor cross met Nederlandse deelname. Verder komen Nederlandse springruiters in actie op de 4*-wereldbekerwedstrijden in Poznan en Riyadh. Ook rijden de Oranje jassen op concoursen in Salzburg, Oliva, Lier, Sharjah en Riesenbeck.


Geneva, Zwitserland, 6 t/m 10 december 2023 springen/Mennen/eventing

Website: www.chi-geneve.ch/uitslagen
CSI5* Rolex Grand Slam
Harrie Smolders (Lage Mierde) - Deesse de Kerglenn, Monaco N.O.P., Uricas vd Kattevennen
Maikel van der Vleuten (Someren) - Luigi d' Eclipse, O’Bailey VH Brouwershof N.O.P.
CSIU25-A
Skye Morssinkhof (Grobbendonk) - G-Vingino-Blue
CAI-W Wereldbeker
Bram Chardon (Den Hoorn Zh) - 269 Conversano Batosta V-2, 372 Conversano Mara XLVI-2, Dreef Kapitany, Favory Farao, Kend
Koos de Ronde (Zwartewaal) - Edgar, Favory Allegra Futar, Fillip Spudalshoej, Marco Zenta, Tjibbe
CIX-Arena Indoor Cross
Janneke Boonzaaijer (Renswoude) - ACSI Champ De Tailleur

Poznan, Polen, 6 t/m 10 december 2023 springen

Website: www.cavaliada.pl/uitslagen
CSI4*-W Wereldbeker
Roelof Bril (Westendorp) - Feeling Luckey, Iberico
Henk Frederiks (Wapserveen) - Habab, Impian D
Hessel Hoekstra (Lelystad) - Cagaro, Helena van Perbeemd, Jayton
Marriet Smit - Hoekstra (Mildam) - Duco Z, Jappeloup Cooper
Tani Joosten (Zevenaar) - Galdal Mé
Gerben Morsink (Enschede) - Colina Z, Navarone Z
Pim Mulder (Dalfsen) - It's Possible SRK, Kentucky Balia NL, Viktor Z
Frank Schuttert (Ommen) - Gream, Isis, Luckey SR Z
Hendrik-Jan Schuttert (Ommen) - Indekann HK, Lucifer
Amanda Slagter (Slochteren) - Cornet Blue PS
Harrie Wiering (Overlangel) - Harley, Take A Chance On Me Z
CSI1*
Henk Frederiks (Wapserveen) - Keina
Hessel Hoekstra (Lelystad) - VDL Legodermus PP
Marriet Smit - Hoekstra (Mildam) - Wadro's Lerina
Tani Joosten (Zevenaar) - CC Top 4
Amanda Slagter (Slochteren) - Galiandra
CSIYH1*
Henk Frederiks (Wapserveen) - Legend VDP, Los Angeles VDP
Hessel Hoekstra (Lelystad) - Arhaya Z
Marriet Smit - Hoekstra (Mildam) - For Chacco TN, Lemonade TN
Pim Mulder (Dalfsen) - Incredible Z, Lidante 2
Amanda Slagter (Slochteren) - Andor Z, Cornetto
Harrie Wiering (Overlangel) - Dutch Breitling A.N.

Riyadh, Saudi Arabië, 6 t/m 9 december 2023 springen

Website: www.saef.gov.sa/uitslagen
CSI4*-W Wereldbeker
Jose Woldring - Walker (Amsterdam) - Happy Days
CSI1*
Jose Woldring - Walker (Amsterdam) - Charleyna VI VI, Megannie

Salzburg Arena Messezentrum, Oostenrijk, 6 t/m 10 december 2023 springen

Website: www.amadeushorseindoors.at/uitslagen
CSI3*
Dennis van den Brink (Nijkerkerveen) - Aonia Domain, Joy Of Spring R
Jody van Gerwen (Limbricht) - Bright Side 3, Panamera STH
Marc Houtzager (Rouveen) - Sterrehof´s Calimero, Sterrehof's Dante
Tom Schellekens (Esbeek) - Fiarabo, Greenday
Gerco Schröder (Tubbergen) - Glock's Brilliant Berlin, GLOCK's Galanda
Mel Thijssen (Sevenum) - Florida Balia NL, Imodo
CSI2*
Jody van Gerwen (Limbricht) - Hastkullens Fantazie
Marc Houtzager (Rouveen) - Klasse EB
CSIU25-A Onder 25
Tom Schellekens (Esbeek) - Interessant van de Zietfort
CSIJ-A Junioren
Noa Fransen (Born) - Valencia CL Z
Nina Houtzager (Rouveen) - Chaccotana
Jersey Kuijpers (Helmond) - JK Horsetrucks Hopefull, Kadello VZ
Bethany Vos (Apeldoorn) - Jumper Verdi
CSIAm-A Amateurs
Noa Fransen (Born) - Levista Z
Nol van de Pas (Kaatsheuvel) - Easy Nevada vd Bernsehoeve Z, Nargi Nevada v/d Bernsehoeve Z
Rik van de Pas (Kaatsheuvel) - Go Go-Nevada, Number One v/d Bersehoeve Z
Junyfer Prenger (Elsloo Lb) - Contesso, Halocia, Happy Diamond
CSIP Pony’s
Noa Fransen (Born) - Pjotr van de Groenheuvel
Nina Houtzager (Rouveen) - Jumper
Renske van Middendorp (Kootwijkerbroek) - Dollar Boy II
Bethany Vos (Apeldoorn) - Still Got me

Oliva, Spanje, 4 t/m 10 december 2023 springen

Website: www.metoliva.com/uitslagen
CSI3*
Kim Emmen (Dinteloord) - Imagine, Kandiama DMH, Macho V, Nash v/h Lilleveld
Logan Fiechter (Merksplas) - D-Iness Z, Jacquet Go, Optima vd Bisschop, Quo Vadis
Daan van Geel (Gees) - I'm Special Power SIH, Just Blue, Kedgwick, Kir Royal
Doron Kuipers (Mijnsheerenland) - I Am Codex, Little Engine Could, Pepper van het Oosthof, Qio van het Oosthof
Liv Linssen (Kessel Lb) - Cini W Z
Iris Michels (Liessel) - Chip, Eden ROC, Isaac, zwiebertje
Anouk de Ruijter (Kessel Lb) - Comedie de Talma, Ophelia Incipit
CSI1*
Kim Emmen (Dinteloord) - Kaiser DMH
Logan Fiechter (Merksplas) - Hathina, Quebec VD Middelstede
Daan van Geel (Gees) - Kahlua-Carmen
Doron Kuipers (Mijnsheerenland) - Armstrong P&S Z, Big Blueberry
Iris Michels (Liessel) - Bugano de l'Abbaye, Popeye de Tamise
Celeste van der Poel (Den Horn) - Lavinia, Ujade ste Hermelle, Zarano 3
Estelle Slingerland (Zoetermeer) - Fabulous, Just A Moment Van 'T Heerenhuys
CSIYH1*
Kim Emmen (Dinteloord) - Artemis DMH Z, Mademoiselle DMH, Mannus, Permessa
Logan Fiechter (Merksplas) - Larossa, Nashville
Marielle Friesen (Oliva) - Charly, Rudolf van de Kransvijver
Daan Van Geel (Gees) - Cara MB Z, Murcia VG
Liv Linssen (Kessel Lb) - Lacona, Lyn
Celeste van der Poel (Den Horn) - Niarado
Anouk de Ruijter (Kessel Lb) - Moviestar

Lier, België, 6 t/m 10 december 2023 springen

Website: www.azelhof.be/uitslagen
CSI2*
Leopold van Asten (Duizel) - VDL Groep Kiara, VDL Groep Kimbel, VDL Groep Kirby, VDL Groep Urane de Talma, VDL Groep VI
Kessy van Berlo (Veghel) - Erma, Pablo vd Donkhoeve
Nikita Cheung (Zundert) - Kwitoulon v/d Laarseheide, Noberlina v/d Laarse Heide Z
Bink Driessen (Cromvoirt) - Starbucks Z
Levi Driessen (Cromvoirt) - Hyperion
Kim Jacobs (Klein Zundert) - Pinot Gris van den Haagakkers
Kevin Jochems (Kalmthout) - Kylie VI, Prada Di Costa M
Loewie Joppen (Maasbree) - Havel van de Wolfsakker Z, Important Style VK, Jasper
Siebe Leemans (Oost West en Middelbeers) - Estoril du Cedre, Gem vd Riloo Z, Kobalt
Caroline Devos - Poels (Bekkevoort) - Obsession DV
Yoni van Santvoort (Nuenen) - Kathleen S
Noëlle van der Velde (Rijsbergen) - Jocar
Liesje Vrolijk (Almen) - Isis Vive, Juliana Fairy
CSI1*
Geertje van Aarle (Heeswijk-Dinther) - Jordi Alba V.
Piet van Aarle (Heeswijk-Dinther) - Anyway
Billy Billet (Breda) - Ambush BS, Carolina
Siebe Leemans (Oost West en Middelbeers) - Bijoux Della Torretta
Iris Looymans (Vught) - Courtney Z, Primero H.H. van de Ruiter
Esra Nelisse (Noordgouwe) - Dominica
Iris de Rechter (Clinge) - Ravissante van 't Recht Eind, Toulis De L'Esku Z
Yoni van Santvoort (Nuenen) - Dilly Dally Z, Tyson's Especial Z
Marlies van Soest (Evertsoord) - Marieke
Noëlle van der Velde (Rijsbergen) - Confidence V&V, Danny Boy 111 Z
Liesje Vrolijk (Almen) - Insanity Allegro
CSIYH1* incl. 8yo
Geertje van Aarle (Heeswijk-Dinther) - Nikki
Kessy van Berlo (Veghel) - Heinz un Prince, Netflix
Lucille Billet (Rijsbergen) - Habibi BS, Stargazing
Nikita Cheung (Zundert) - Maestro Gusto v/d Laarse Heide
Kevin Jochems (Kalmthout) - Casquetto van de Helle
Loewie Joppen (Maasbree) - Cynthia Z, Vision of Picobello Z
Siebe Leemans (Oost West en Middelbeers) - Karamella
Peggy Looijmans (Vught) - Monalisa VW
Caroline Devos - Poels (Bekkevoort) - First Choice DV Z
Marlies van Soest (Evertsoord) - Corydor
Liesje Vrolijk (Almen) - Mamalou Fairy

Sharjah, Verenigde Arabische Emiraten, 7 t/m 10 december 2023 springen

Website: www.serc.ae/uitslagen
CSI2*
Jasmyn van der Steen (Delft) - BWE Nonstop Caprice, Esperluette Du Gue

Riesenbeck, Duitsland, 6 t/m 9 december 2023 springen

Website: www.riesenbeck-international.com/uitslagen
CSI1*
Aladji Barrie (Lingen) - Hickstead Blue Eye, Singapur




Bron: KNHS