Equplus Dit artikel is exclusief voor onze leden

14 dingen over de supersterren van de springsport. McLain Ward: "Ik trek altijd mijn linkerlaars eerst aan..."

14 dingen over de supersterren van de springsport. McLain Ward: "Ik trek altijd mijn linkerlaars eerst aan..."

Er is heel wat meer dat je te weten kan komen over de verschillende topruiters op niveau.  We sommen graag enkele leuke wistje datjes van de supersterren van de paardensport op. Veel springruiters beoefenden als kind nog andere sporten, en hakten uiteindelijk de knoop door om verder te gaan in de springsport. De Amerikaanse Lauren Hough schaatste vroeger ook. Toen haar moeder zei dat ze moest kiezen tussen de springsport en het schaatsen, was dat voor haar absoluut geen moeilijke beslissing. Ook de Zweed Henrik Von Eckerman voelde zich thuis op het ijs: hij speelde jarenlang ijshockey, voor hij besliste om zich helemaal toe te leggen op het springen.

Dit artikel is exclusief voor onze leden

Word lid en krijg ongelimiteerde toegang tot al onze artikels.

  • Eerste 4 weken gratis.
  • Stop wanneer je wilt
  • Slechts €5,- per maand
Registreer nu!

Reeds lid? Login here