Wij gebruiken jouw persoonsgegevens vanaf nu ook om de diensten van Equ.Media gcv te optimaliseren en deze waarvoor jij kiest te personaliseren. Door op “verdergaan” te klikken of door verder te surfen, erken je deze aangepaste privacy- en cookieverklaring gelezen te hebben.

Skip to content
equnews logo

Copyright

Indien u een artikel van onze website op een andere website wilt plaatsen, dan mag u de eerste 50 woorden van het artikel overnemen. Bij het artikel dient bronvermelding te staan met een werkende hyperlink richting het volledige artikel op Equnews.be. Overname van foto's is niet toegestaan. Volledige artikelen mogen niet worden verveelvoudigd en/of overgenomen in enige vorm of op enige wijze, hetzij elektronisch, mechanisch of enige andere manier, zonder voorafgaande toestemming van de redactie van Equnews.nl.

Indien een inbreuk wordt vastgesteld met materiaal aangeleverd door een derde partij in het kader van commerciële berichtgeving en/of persbericht kan Equnews.nl niet aansprakelijk gesteld worden voor het gebruik ervan. De inbreuk dient op uiterlijk 6 maand vastgesteld te worden indien de aanleverende partij desbetreffend aangesproken dient te worden.

Indien u een volledig artikel wilt overnemen kunt u een e-mail sturen naar EMAIL BESCHERMD, onder vermelding van reden van overname. De redactie bepaalt vervolgens of en onder welke voorwaarden het artikel mag worden overgenomen. Schending van het auteursrecht wordt aangepakt.

Onze info ivm Copyright can u ook op onze contact pagina vinden.
  • Equmedia
  • Equitube
  • Equlifestyle
  • Equjob
  • De Paarden Gazet
equnews logo
  • Sportnieuws
    • jumping
      • internationaal
      • nationaal
      • regionaal
    • dressuur
      • internationaal
      • nationaal
      • regionaal
    • overige sport
      • eventing
      • mennen
    • kampioenschappen
      • nationaal
      • EK
      • WK
      • olympishe spelen
      • rolex
      • LGCT
  • specials
    • interview
    • foto's
  • fokkerij
    • KWPN
    • NRPS
  • overig nieuws
    • FEI
    • transfer
    • veiling
    • promo
  • ga naar
    • Veilingen
    • premium
    • Laatste resultaten
    • ranking

Piet Raijmakers Jr laat alle competitie achter zich in CSI1* competitie Lier

  • by Equnews Editorial
  • 17-10-2020

In Lier werd zonet een 1m30 rubriek van de CSI1* competitie gesprongen. De winst ging naar de Nederlander Piet Raijmakers Jr. Hij reed Gomez Imprezz (v. Nabab de Reve) foutloos naar de finish in 58,50 seconden. Hiermee bleef hij Alexis Borrin voor die met Utopia Montgothier (v. Diamant de Semilly) naar de tweede plaats sprong. Zij hielden de nul op de teller en finishten in 60,00 seconden. 

Frederic Marien en Egerie de Hus (v. Hh Conrad) eindigden op de derde plaats. Zij waren de beste Belgische combinatie na een foutloze ronde in 60,82 seconden. Aude Duplaquet (Twist de Boilly) en Jan Vermeiren (Narcis Van Dorperheide) volgden op plaatsen vier en vijf.

Klik hier voor de resultaten


  • categoriën: SPORTNIEUWS , showjumping , Springen , Internationaal
Vorige COVID cijfers stijgen in heel Europa: is uitwijken naar het zuiden een oplossing? Volgende Derde plek voor Harrie Smolders in LR Hubside
equmedia logo

You Ride it We Write it, Equestrian news

informatie

  • over ons
  • adverteren

Interessante links

  • Equmedia
  • Equitube
  • Equlifestyle
  • Equjob
  • De Paarden Gazet

contact opnemen

  • editorial@equmedia.be
  • Langendamdreef 22 9880 Aalter België

Copyrights 2025 Equnews. All Rights Reserved. With Love from our team.

  • Contacteer ons
  • Privacy
  • Terms and Conditions
×
advertisement image