Wij gebruiken jouw persoonsgegevens vanaf nu ook om de diensten van Equ.Media gcv te optimaliseren en deze waarvoor jij kiest te personaliseren. Door op “verdergaan” te klikken of door verder te surfen, erken je deze aangepaste privacy- en cookieverklaring gelezen te hebben.

Skip to content
equnews logo

Copyright

Indien u een artikel van onze website op een andere website wilt plaatsen, dan mag u de eerste 50 woorden van het artikel overnemen. Bij het artikel dient bronvermelding te staan met een werkende hyperlink richting het volledige artikel op Equnews.be. Overname van foto's is niet toegestaan. Volledige artikelen mogen niet worden verveelvoudigd en/of overgenomen in enige vorm of op enige wijze, hetzij elektronisch, mechanisch of enige andere manier, zonder voorafgaande toestemming van de redactie van Equnews.nl.

Indien een inbreuk wordt vastgesteld met materiaal aangeleverd door een derde partij in het kader van commerciële berichtgeving en/of persbericht kan Equnews.nl niet aansprakelijk gesteld worden voor het gebruik ervan. De inbreuk dient op uiterlijk 6 maand vastgesteld te worden indien de aanleverende partij desbetreffend aangesproken dient te worden.

Indien u een volledig artikel wilt overnemen kunt u een e-mail sturen naar EMAIL BESCHERMD, onder vermelding van reden van overname. De redactie bepaalt vervolgens of en onder welke voorwaarden het artikel mag worden overgenomen. Schending van het auteursrecht wordt aangepakt.

Onze info ivm Copyright can u ook op onze contact pagina vinden.
  • Equmedia
  • Equitube
  • Equlifestyle
  • Equjob
  • De Paarden Gazet
equnews logo
  • Sportnieuws
    • jumping
      • internationaal
      • nationaal
      • regionaal
    • dressuur
      • internationaal
      • nationaal
      • regionaal
    • overige sport
      • eventing
      • mennen
    • kampioenschappen
      • nationaal
      • EK
      • WK
      • olympishe spelen
      • rolex
      • LGCT
  • specials
    • interview
    • foto's
  • fokkerij
    • KWPN
    • NRPS
  • overig nieuws
    • FEI
    • transfer
    • veiling
    • promo
  • ga naar
    • Veilingen
    • premium
    • Laatste resultaten
    • ranking

Pam Nieuwenhuis laat alle concurrentie achter zich in Sentower Park

  • by Equnews Editorial
  • 26-09-2020

In Sentower Park werd daarnet een 1m35 rubriek voor Young Riders gesprongen. Hindernissen stonden tot 1m35 hoog gebouwd en Camille Demolie zorgde ervoor dat de winst in Belgische handen bleef. Ze reed Kalinka van't Heike foutloos naar de finish in 36,42 seconden. Hiermee bleef ze twee Zweedse ruiters voor. Erik Nordström eindigde op de tweede plaats met de KWPN-merrie Gydine. Het duo klokte af in 40,68 seconden en liet alle balken in de lepels. Ottilia Lundgren en Melker af Herred (v. Maloubet de Pleville) volgde op de derde plaats na een foutloze ronde in 43,49 seconden. 

Martina Franco Stephan (Sixtina 6) en Erik Nordström (Iwan) volgden op plaatsen vier en vijf.

Junioren 1m30

In het 1m30 voor Junioren reed Pam Nieuwenhuis naar de overwinning. Zij kon de nul behouden in het zadel van Iletto (v. I'm Special de Muze) en finishte in 34,37 seconden. Laura Klapinska eindigde zowel op de tweede als op de derde plaats. Voor de derde plaats rekende ze op Zazou Szumawa (v. Cantos), voor de derde plaats haalde ze Heartcor F (v. Corland) van stal. 

Magnus Schmidt (Cascada 103) en Marie Sandell (Gubano) eindigden op de vierde en de vijfde plaats.

Klik hier voor de resultaten


  • categoriën: SPORTNIEUWS , showjumping , Springen , Internationaal
Vorige Nederlandse jeugd blijft sterk presteren in Sentower Park Volgende Julien Epaillard is wederom iedereen te snel af in LR Hubside
equmedia logo

You Ride it We Write it, Equestrian news

informatie

  • over ons
  • adverteren

Interessante links

  • Equmedia
  • Equitube
  • Equlifestyle
  • Equjob
  • De Paarden Gazet

contact opnemen

  • editorial@equmedia.be
  • Langendamdreef 22 9880 Aalter België

Copyrights 2025 Equnews. All Rights Reserved. With Love from our team.

  • Contacteer ons
  • Privacy
  • Terms and Conditions
×
advertisement image