Wij gebruiken jouw persoonsgegevens vanaf nu ook om de diensten van Equ.Media gcv te optimaliseren en deze waarvoor jij kiest te personaliseren. Door op “verdergaan” te klikken of door verder te surfen, erken je deze aangepaste privacy- en cookieverklaring gelezen te hebben.

Skip to content
equnews logo

Copyright

Indien u een artikel van onze website op een andere website wilt plaatsen, dan mag u de eerste 50 woorden van het artikel overnemen. Bij het artikel dient bronvermelding te staan met een werkende hyperlink richting het volledige artikel op Equnews.be. Overname van foto's is niet toegestaan. Volledige artikelen mogen niet worden verveelvoudigd en/of overgenomen in enige vorm of op enige wijze, hetzij elektronisch, mechanisch of enige andere manier, zonder voorafgaande toestemming van de redactie van Equnews.nl.

Indien een inbreuk wordt vastgesteld met materiaal aangeleverd door een derde partij in het kader van commerciële berichtgeving en/of persbericht kan Equnews.nl niet aansprakelijk gesteld worden voor het gebruik ervan. De inbreuk dient op uiterlijk 6 maand vastgesteld te worden indien de aanleverende partij desbetreffend aangesproken dient te worden.

Indien u een volledig artikel wilt overnemen kunt u een e-mail sturen naar EMAIL BESCHERMD, onder vermelding van reden van overname. De redactie bepaalt vervolgens of en onder welke voorwaarden het artikel mag worden overgenomen. Schending van het auteursrecht wordt aangepakt.

Onze info ivm Copyright can u ook op onze contact pagina vinden.
  • Equmedia
  • Equitube
  • Equlifestyle
  • Equjob
  • De Paarden Gazet
equnews logo
  • Sportnieuws
    • jumping
      • internationaal
      • nationaal
      • regionaal
    • dressuur
      • internationaal
      • nationaal
      • regionaal
    • overige sport
      • eventing
      • mennen
    • kampioenschappen
      • nationaal
      • EK
      • WK
      • olympishe spelen
      • rolex
      • LGCT
  • specials
    • interview
    • foto's
  • fokkerij
    • KWPN
    • NRPS
  • overig nieuws
    • FEI
    • transfer
    • veiling
    • promo
  • ga naar
    • Veilingen
    • premium
    • Laatste resultaten
    • ranking

Nederlandse ponyruiters knap op het podium in Nations Cup finale

  • by Equnews Editorial
  • 27-09-2020

In Sentower Park werd zonet de eerste Nations Cup van de dag gesprongen: die voor pony's. De Nederlandse ruiter zijn erin geslaagd om naar een knappe derde plaats te springen. Het team van Edwin Hoogenraat sprong naar een totaal van 21 strafpunten.

Op donderdag kregen de ponyruiters in totaal 4 strafpunten achter hun naam. Vandaag kon enkel Siebe Leemans de nul behouden met Voodstock de l'Astree (v. Quinola du Park). Voor Mayla van Andel (Uriel) en Emile Drenth (Oscar van de Beekerheide) was er een totaal van acht strafpunten. Logan Fiechter en Kadanz van Orchids (v. Kanshebber) hielden het bij één springfout. 

Het Ierse team won. Zij eindigden op een totaal van acht strafpunten. Het Duitse team volgde op de tweede plaats met een totaal van 16 strafpunten.

Klik hier voor de resultaten


Foto: FotoTrailer


  • categoriën: SPORTNIEUWS , showjumping , Springen , Internationaal
Vorige Domein van Grosbois mogelijk locatie voor paardensport Olympische Spelen 2024 Volgende Nederlandse Children net buiten het podium in Nations Cup finale
equmedia logo

You Ride it We Write it, Equestrian news

informatie

  • over ons
  • adverteren

Interessante links

  • Equmedia
  • Equitube
  • Equlifestyle
  • Equjob
  • De Paarden Gazet

contact opnemen

  • editorial@equmedia.be
  • Langendamdreef 22 9880 Aalter België

Copyrights 2025 Equnews. All Rights Reserved. With Love from our team.

  • Contacteer ons
  • Privacy
  • Terms and Conditions
×
advertisement image