Wij gebruiken jouw persoonsgegevens vanaf nu ook om de diensten van Equ.Media gcv te optimaliseren en deze waarvoor jij kiest te personaliseren. Door op “verdergaan” te klikken of door verder te surfen, erken je deze aangepaste privacy- en cookieverklaring gelezen te hebben.

Skip to content
equnews logo

Copyright

Indien u een artikel van onze website op een andere website wilt plaatsen, dan mag u de eerste 50 woorden van het artikel overnemen. Bij het artikel dient bronvermelding te staan met een werkende hyperlink richting het volledige artikel op Equnews.be. Overname van foto's is niet toegestaan. Volledige artikelen mogen niet worden verveelvoudigd en/of overgenomen in enige vorm of op enige wijze, hetzij elektronisch, mechanisch of enige andere manier, zonder voorafgaande toestemming van de redactie van Equnews.nl.

Indien een inbreuk wordt vastgesteld met materiaal aangeleverd door een derde partij in het kader van commerciële berichtgeving en/of persbericht kan Equnews.nl niet aansprakelijk gesteld worden voor het gebruik ervan. De inbreuk dient op uiterlijk 6 maand vastgesteld te worden indien de aanleverende partij desbetreffend aangesproken dient te worden.

Indien u een volledig artikel wilt overnemen kunt u een e-mail sturen naar EMAIL BESCHERMD, onder vermelding van reden van overname. De redactie bepaalt vervolgens of en onder welke voorwaarden het artikel mag worden overgenomen. Schending van het auteursrecht wordt aangepakt.

Onze info ivm Copyright can u ook op onze contact pagina vinden.
  • Equmedia
  • Equitube
  • Equlifestyle
  • Equjob
  • De Paarden Gazet
equnews logo
  • Sportnieuws
    • jumping
      • internationaal
      • nationaal
      • regionaal
    • dressuur
      • internationaal
      • nationaal
      • regionaal
    • overige sport
      • eventing
      • mennen
    • kampioenschappen
      • nationaal
      • EK
      • WK
      • olympishe spelen
      • rolex
      • LGCT
  • specials
    • interview
    • foto's
  • fokkerij
    • KWPN
    • NRPS
  • overig nieuws
    • FEI
    • transfer
    • veiling
    • promo
  • ga naar
    • Veilingen
    • premium
    • Laatste resultaten
    • ranking

Mischa Everse houdt Nederlandse eer hoog in het Azelhof

  • by Equnews Editorial
  • 02-11-2020

In het Azelhof in Lier werden afgelopen zaterdag drie rubrieken op nationaal niveau gesprongen. De wedstrijd was voorbehouden aan professionele ruiters. De hoofdrubriek van de dag was een 1m30 waarin er rechtstreeks tegen de klok gereden werd. Joe Clee snelde naar de overwinning. Hij reed Ballinalard foutloos naar de finish in 59,14 seconden. 

De tweede plaats was voor Nico van der Plaetsen. Hij reed My Secret of Usie (v. Emerald) naar het zilver door in 60,35 seconden een foutloze ronde te springen. Eddy Bols was met Rock&Roll d'Erez (v. Raskin) goed voor de derde plaats. Zij slaagden er eveneens in om de nul te behouden en klokten af in 60,60 seconden. 

Danny van Es (Great Moviestar) en Mischa Everse (Evian Z) deelden de vierde plaats.

Klik hier voor de resultaten



  • categoriën: SPORTNIEUWS , showjumping , Springen , Internationaal
Vorige Nederlanders blijven sterk presteren in CSI2* competitie Valencia Volgende Klassering voor Jochems in CSI1* Grand Prix Opglabbeek
equmedia logo

You Ride it We Write it, Equestrian news

informatie

  • over ons
  • adverteren

Interessante links

  • Equmedia
  • Equitube
  • Equlifestyle
  • Equjob
  • De Paarden Gazet

contact opnemen

  • editorial@equmedia.be
  • Langendamdreef 22 9880 Aalter België

Copyrights 2025 Equnews. All Rights Reserved. With Love from our team.

  • Contacteer ons
  • Privacy
  • Terms and Conditions
×
advertisement image