Wij gebruiken jouw persoonsgegevens vanaf nu ook om de diensten van Equ.Media gcv te optimaliseren en deze waarvoor jij kiest te personaliseren. Door op “verdergaan” te klikken of door verder te surfen, erken je deze aangepaste privacy- en cookieverklaring gelezen te hebben.

Skip to content
equnews logo

Copyright

Indien u een artikel van onze website op een andere website wilt plaatsen, dan mag u de eerste 50 woorden van het artikel overnemen. Bij het artikel dient bronvermelding te staan met een werkende hyperlink richting het volledige artikel op Equnews.be. Overname van foto's is niet toegestaan. Volledige artikelen mogen niet worden verveelvoudigd en/of overgenomen in enige vorm of op enige wijze, hetzij elektronisch, mechanisch of enige andere manier, zonder voorafgaande toestemming van de redactie van Equnews.nl.

Indien een inbreuk wordt vastgesteld met materiaal aangeleverd door een derde partij in het kader van commerciële berichtgeving en/of persbericht kan Equnews.nl niet aansprakelijk gesteld worden voor het gebruik ervan. De inbreuk dient op uiterlijk 6 maand vastgesteld te worden indien de aanleverende partij desbetreffend aangesproken dient te worden.

Indien u een volledig artikel wilt overnemen kunt u een e-mail sturen naar EMAIL BESCHERMD, onder vermelding van reden van overname. De redactie bepaalt vervolgens of en onder welke voorwaarden het artikel mag worden overgenomen. Schending van het auteursrecht wordt aangepakt.

Onze info ivm Copyright can u ook op onze contact pagina vinden.
  • Equmedia
  • Equitube
  • Equlifestyle
  • Equjob
  • De Paarden Gazet
equnews logo
  • Sportnieuws
    • jumping
      • internationaal
      • nationaal
      • regionaal
    • dressuur
      • internationaal
      • nationaal
      • regionaal
    • overige sport
      • eventing
      • mennen
    • kampioenschappen
      • nationaal
      • EK
      • WK
      • olympishe spelen
      • rolex
      • LGCT
  • specials
    • interview
    • foto's
  • fokkerij
    • KWPN
    • NRPS
  • overig nieuws
    • FEI
    • transfer
    • veiling
    • promo
  • ga naar
    • Veilingen
    • premium
    • Laatste resultaten
    • ranking

Manon Hees scoort in rankingrubriek Lier

  • by Equnews Editorial
  • 18-12-2020

In Lier werd zonet de rankingrubriek van de CSI2* competitie gesprongen. Van de 81 deelnemers konden er maar liefst 27 een foutloze basisronde springen. Een barrage met 27 moest dus over de winnaar beslissen. 

De winst ging naar Jeroen Appelen. Hij reed Lunatique de Kwakenbeek (v. Cicero Z) foutloos naar de finish in 37,50 seconden. De tweede plaats was voor Jeroen de Winter. Hij rekende op de BWP merrie L'Innocence van't Meulenhof (v. Diamant de Semilly) namen de tweede plaats mee naar huis na een foutloze ronde in 38,17 seconden. Gilles Thomas en Kontessa de Braem (v. Windhows vh Costersveld) vervolledigden de top drie na een foutloze ronde in 38,28 seconden.

Eoin Mcmahon (Chacon 2) en Marthe Heudens (Linguini) vervolledigden de top vijf op de vierde en de vijfde plaats. 

Manon Hees zorgde voor de beste Nederlandse prestatie. Zij reed Echo vh Gerendal Z (v. Echo van't Spiebeld) foutloos rond in 41,85 seconden. Dit leverde haar de achtste plaats op.

Klik hier voor de resultaten


  • categoriën: SPORTNIEUWS , showjumping , Springen , Internationaal
Vorige Martin Fuchs ziet Silver Shine naar Schurtenberger vertrekken Volgende Contagio Z naar Zangersheide
equmedia logo

You Ride it We Write it, Equestrian news

informatie

  • over ons
  • adverteren
  • Contacteer ons

Interessante links

  • Equmedia
  • Equitube
  • Equlifestyle
  • Equjob
  • De Paarden Gazet

contact opnemen

  • editorial@equmedia.be
  • Langendamdreef 22 9880 Aalter België

Copyrights 2025 Equnews. All Rights Reserved. With Love from our team.

  • abonnementsvoorwaarden
  • Privacy
  • Terms and Conditions
×
advertisement image