Wij gebruiken jouw persoonsgegevens vanaf nu ook om de diensten van Equ.Media gcv te optimaliseren en deze waarvoor jij kiest te personaliseren. Door op “verdergaan” te klikken of door verder te surfen, erken je deze aangepaste privacy- en cookieverklaring gelezen te hebben.

Skip to content
equnews logo

Copyright

Indien u een artikel van onze website op een andere website wilt plaatsen, dan mag u de eerste 50 woorden van het artikel overnemen. Bij het artikel dient bronvermelding te staan met een werkende hyperlink richting het volledige artikel op Equnews.be. Overname van foto's is niet toegestaan. Volledige artikelen mogen niet worden verveelvoudigd en/of overgenomen in enige vorm of op enige wijze, hetzij elektronisch, mechanisch of enige andere manier, zonder voorafgaande toestemming van de redactie van Equnews.nl.

Indien een inbreuk wordt vastgesteld met materiaal aangeleverd door een derde partij in het kader van commerciële berichtgeving en/of persbericht kan Equnews.nl niet aansprakelijk gesteld worden voor het gebruik ervan. De inbreuk dient op uiterlijk 6 maand vastgesteld te worden indien de aanleverende partij desbetreffend aangesproken dient te worden.

Indien u een volledig artikel wilt overnemen kunt u een e-mail sturen naar EMAIL BESCHERMD, onder vermelding van reden van overname. De redactie bepaalt vervolgens of en onder welke voorwaarden het artikel mag worden overgenomen. Schending van het auteursrecht wordt aangepakt.

Onze info ivm Copyright can u ook op onze contact pagina vinden.
  • Equmedia
  • Equitube
  • Equlifestyle
  • Equjob
  • De Paarden Gazet
equnews logo
  • Sportnieuws
    • jumping
      • internationaal
      • nationaal
      • regionaal
    • dressuur
      • internationaal
      • nationaal
      • regionaal
    • overige sport
      • eventing
      • mennen
    • kampioenschappen
      • nationaal
      • EK
      • WK
      • olympishe spelen
      • rolex
      • LGCT
  • specials
    • interview
    • foto's
  • fokkerij
    • KWPN
    • NRPS
  • overig nieuws
    • FEI
    • transfer
    • veiling
    • promo
  • ga naar
    • Veilingen
    • premium
    • Laatste resultaten
    • ranking

Jochems en Van Asten sprongen naar een klassering in de hoofdrubriek van Kronenberg

  • by Equnews Editorial
  • 12-09-2020

In Kronenberg werd zonet de hoofdrubriek van de dag gesprongen. Het was een 1m45 met aparte barrage. Vijftien combinaties konden zich voor die barrage plaatsen maar uiteindelijk was het de Duitse ruiter Richard Vogel die naar de overwinning reed. Hij rekende op Perry Khr (v. Perigueux) om in 43,67 seconden een foutloze ronde af te leggen. 

Laure Renwick nam de tweede plaats voor haar rekening met Bintang II (v. Otangelo) onder het zadel. Zij sprongen een foutloze ronde in 45,57 seconden. Thiago Ribas da Costa en Dreambrina (v. Verdi) vervolledigden de top drie. Zij konden de nul behouden en finishten in 45,89 seconden. 

Finja Bormann (Brisbane 12) en Axel Vandoorne (Best Choice vd Wareslage Z) eindigden op de vierde en de vijfde plaats.

Kevin Jochems (BO) en Leopold van Asten (VDL Groep Callida 2) eindigden op de elfde en twaalfde plaats. 

Klik hier voor resultaten


  • categoriën: SPORTNIEUWS , showjumping , Springen , Internationaal
Vorige Van Eerd springt naar op vijf klassering in Valkenswaard Volgende Ilse Tolboom laat alle concurrentie achter zich in Lamprechtshausen
equmedia logo

You Ride it We Write it, Equestrian news

informatie

  • over ons
  • adverteren
  • Contacteer ons

Interessante links

  • Equmedia
  • Equitube
  • Equlifestyle
  • Equjob
  • De Paarden Gazet

contact opnemen

  • editorial@equmedia.be
  • Langendamdreef 22 9880 Aalter België

Copyrights 2025 Equnews. All Rights Reserved. With Love from our team.

  • abonnementsvoorwaarden
  • Privacy
  • Terms and Conditions
×
advertisement image