Wij gebruiken jouw persoonsgegevens vanaf nu ook om de diensten van Equ.Media gcv te optimaliseren en deze waarvoor jij kiest te personaliseren. Door op “verdergaan” te klikken of door verder te surfen, erken je deze aangepaste privacy- en cookieverklaring gelezen te hebben.

Skip to content
equnews logo

Copyright

Indien u een artikel van onze website op een andere website wilt plaatsen, dan mag u de eerste 50 woorden van het artikel overnemen. Bij het artikel dient bronvermelding te staan met een werkende hyperlink richting het volledige artikel op Equnews.be. Overname van foto's is niet toegestaan. Volledige artikelen mogen niet worden verveelvoudigd en/of overgenomen in enige vorm of op enige wijze, hetzij elektronisch, mechanisch of enige andere manier, zonder voorafgaande toestemming van de redactie van Equnews.nl.

Indien een inbreuk wordt vastgesteld met materiaal aangeleverd door een derde partij in het kader van commerciële berichtgeving en/of persbericht kan Equnews.nl niet aansprakelijk gesteld worden voor het gebruik ervan. De inbreuk dient op uiterlijk 6 maand vastgesteld te worden indien de aanleverende partij desbetreffend aangesproken dient te worden.

Indien u een volledig artikel wilt overnemen kunt u een e-mail sturen naar EMAIL BESCHERMD, onder vermelding van reden van overname. De redactie bepaalt vervolgens of en onder welke voorwaarden het artikel mag worden overgenomen. Schending van het auteursrecht wordt aangepakt.

Onze info ivm Copyright can u ook op onze contact pagina vinden.
  • Equmedia
  • Equitube
  • Equlifestyle
  • Equjob
  • De Paarden Gazet
equnews logo
  • Sportnieuws
    • jumping
      • internationaal
      • nationaal
      • regionaal
    • dressuur
      • internationaal
      • nationaal
      • regionaal
    • overige sport
      • eventing
      • mennen
    • kampioenschappen
      • nationaal
      • EK
      • WK
      • olympishe spelen
      • rolex
      • LGCT
  • specials
    • interview
    • foto's
  • fokkerij
    • KWPN
    • NRPS
  • overig nieuws
    • FEI
    • transfer
    • veiling
    • promo
  • ga naar
    • Veilingen
    • premium
    • Laatste resultaten
    • ranking

Geen houden aan Remco Been in Youngster Tour Opglabbeek

  • by Equnews Editorial
  • 10-12-2020

In Sentower Park werden zonet twee rubrieken van de Youngster Tour gesprongen: eentje voor 5-jarige en eentje voor 6-jarige paarden. Bij de 5-jarigen ging de winst naar Sven Joseph Hadley. Hij reed Hsh Harper du Seigneur (v. Aganix du Seigneur) foutloos naar de finish in 55,17 seconden. 

Lindsey Lebens nam de tweede plaats voor haar rekening. Zij rekende op Kaminka MB (v. Genius) om in 56,29 seconden een foutloze ronde te springen. Mart-Sander Aarma en Keirlanda Vdm (v. Douglas) vervolledigden de top drie. Zij konden een foutloze ronde springen en klokten af in 57,36 seconden. 

Bart Anthonissen zorgde voor de beste Belgische prestatie. Hij reed Peter-Pan (v. Tangelo vd Zuuthoeve) naar de vierde plaats. Bastian Schleider en Capri Sun 5 (v. Cellestial) vervolledigden de top vijf. 

Koen Leemans (Gem vd Riloo Z) en Hilde Woudstra (Kybalia Smh/svn) konden zich ook klasseren. 

Bij de 6-jarigen ging het volledig podium naar Nederland. Remco Been sprong naar de overwinning in het zadel van de NRPS-merrie Juleska (v. Numero Uno). Het zou klokte af in 60 seconden rond. Hij nam daarnaast ook de tweede plaats mee naar huis. Dit keer rekende hij op Jasper (v. Cidane) om in 60,47 seconden een foutloze ronde te springen. Beau Schutterlaar en Jiwyrusa H (v. Baltic VDL) vervolledigden de top drie.

Janelle Larsson (Jersey) en Ciaran Dreeling (Jataki) eindigden op plaatsen vier en vijf. 

Aniek Diks eindigde net buiten de top vijf op de zesde plaats. Zij reed Zensational (v. VDL Zirocco Blue) foutloos ronde in 61,31 seconden. 

Klik hier voor de resultaten


  • categoriën: SPORTNIEUWS , showjumping , Springen , Internationaal
Vorige Amazones verdedigen Nederlandse eer in Lier Volgende Internationale springwedstrijden vanaf 17 december opnieuw mogelijk in Nederland
equmedia logo

You Ride it We Write it, Equestrian news

informatie

  • over ons
  • adverteren
  • Contacteer ons

Interessante links

  • Equmedia
  • Equitube
  • Equlifestyle
  • Equjob
  • De Paarden Gazet

contact opnemen

  • editorial@equmedia.be
  • Langendamdreef 22 9880 Aalter België

Copyrights 2025 Equnews. All Rights Reserved. With Love from our team.

  • abonnementsvoorwaarden
  • Privacy
  • Terms and Conditions
×
advertisement image