Op zondag 9 december werd op Manege Middenhof in Maassluis alweer de vierde regioselectie van de KNHS FNRS Springcompetitie verreden. Ondanks het onstuimige weer hebben de paarden zich goed gedragen. De jury zorgde er voor dat elke ruiter met een grote glimlach de rijbaan weer verliet. Ook deze keer werd er weer gesprongen in de categorieën S40, S60 en S80. Er werd gestreden voor een plaats voor de landelijke halve finale op 10 februari op Stal Groenendaal in Bunschoten.
In de S40 kwam Anna Pessy met Blinky van Manege Middenhof als winnaar uit de bus. Merel Tielen van Stal Sintels ging aan kop in de S60 met Sintels Bunnyvoor. Topper in de S80 was Jackie Putman met Zenit van Manege Middenhof. Klik hier voor de hele uitslag.
Wij gebruiken jouw persoonsgegevens vanaf nu ook om de diensten van Equ.Media gcv te optimaliseren en deze waarvoor jij kiest te personaliseren. Door op “verdergaan” te klikken of door verder te surfen, erken je deze aangepaste privacy- en cookieverklaring gelezen te hebben.
Copyright
Indien u een artikel van onze website op een andere website wilt plaatsen, dan mag u de eerste 50 woorden van het artikel overnemen. Bij het artikel dient bronvermelding te staan met een werkende hyperlink richting het volledige artikel op Equnews.be. Overname van foto's is niet toegestaan. Volledige artikelen mogen niet worden verveelvoudigd en/of overgenomen in enige vorm of op enige wijze, hetzij elektronisch, mechanisch of enige andere manier, zonder voorafgaande toestemming van de redactie van Equnews.nl.
Indien een inbreuk wordt vastgesteld met materiaal aangeleverd door een derde partij in het kader van commerciële berichtgeving en/of persbericht kan Equnews.nl niet aansprakelijk gesteld worden voor het gebruik ervan. De inbreuk dient op uiterlijk 6 maand vastgesteld te worden indien de aanleverende partij desbetreffend aangesproken dient te worden.
Indien u een volledig artikel wilt overnemen kunt u een e-mail sturen naar EMAIL BESCHERMD, onder vermelding van reden van overname. De redactie bepaalt vervolgens of en onder welke voorwaarden het artikel mag worden overgenomen. Schending van het auteursrecht wordt aangepakt.
Onze info ivm Copyright can u ook op onze contact pagina vinden.