Nederlandse eventers maken goede start in Frankrijk
by Equnews Editorial
Nederland begint goed aan de eventing competitie in het Franse Haras Du Pin.
De in Groot-Brittannië Andrew Heffernan ging gisteren als eerste van start voor Nederland en zet met de Ierse gefokte Boleybawn Ace een sterke proef neer met 55 strafpunten waarmee hij momenteel op de 54ste plaats staat. Elaine Pen zat in de middaggroep en kwam met de KWPN-er Vira aan start. Pen zette een geweldige proef neer en heeft daarmee na de dressuur het beste resultaat voor Nederland in handen op de zesde plaats. V
Vandaag kwam Tim Lips met Keyflow N.O.P. na zijn dressuurproef op een resultaat van 67.00%, wat 49.5 strafpunten betekend en plaats 30 oplevert, veertien punten achter de de leider in het klassement Sandra Auffarth met Upgun Louvo.
De volbloed van Tim Lips was in het begin van de proef gespannen, de slechte cijfers van het halthouden werden moeilijk opgehaald. De goede zijgangen en drafversterkingen scoorden bijna uitsluitend zevens en in het galopgedeelte kropen de cijfers toch nog iets omhoog wat Lips uiteindelijk de, voorlopige, 28ste plaats opleverde. Na Lips kwam Merel Blom aan de start met Runour Has It. Met haar cross-kanon zet de Nederlandse een score van 51 strafpunten neer en staat momenteel 40ste.
Morgen om 10 uur zal de cross-country van start gaan.
Klik hier voor de uitslagen.
Wij gebruiken jouw persoonsgegevens vanaf nu ook om de diensten van Equ.Media gcv te optimaliseren en deze waarvoor jij kiest te personaliseren. Door op “verdergaan” te klikken of door verder te surfen, erken je deze aangepaste privacy- en cookieverklaring gelezen te hebben.
Copyright
Indien u een artikel van onze website op een andere website wilt plaatsen, dan mag u de eerste 50 woorden van het artikel overnemen. Bij het artikel dient bronvermelding te staan met een werkende hyperlink richting het volledige artikel op Equnews.be. Overname van foto's is niet toegestaan. Volledige artikelen mogen niet worden verveelvoudigd en/of overgenomen in enige vorm of op enige wijze, hetzij elektronisch, mechanisch of enige andere manier, zonder voorafgaande toestemming van de redactie van Equnews.nl.
Indien een inbreuk wordt vastgesteld met materiaal aangeleverd door een derde partij in het kader van commerciële berichtgeving en/of persbericht kan Equnews.nl niet aansprakelijk gesteld worden voor het gebruik ervan. De inbreuk dient op uiterlijk 6 maand vastgesteld te worden indien de aanleverende partij desbetreffend aangesproken dient te worden.
Indien u een volledig artikel wilt overnemen kunt u een e-mail sturen naar EMAIL BESCHERMD, onder vermelding van reden van overname. De redactie bepaalt vervolgens of en onder welke voorwaarden het artikel mag worden overgenomen. Schending van het auteursrecht wordt aangepakt.
Onze info ivm Copyright can u ook op onze contact pagina vinden.