In de laatste aflevering van de hippische talkshow, JUMP-OFF schoof ook Maikel van der Vleuten bij aan de tafel. "Keuringen zijn iets heel raar. Om maar even een raar onderwerp op te rakelen. Recent hoorde ik van een keuring, en daarbij dienden de hoefijzers zelf even afgehaald te worden vooraleer de keuring kon goedgekeurd worden. Bij de amateur ruiters gaat het soms heel ver..." klinkt het.