Skip to content

Copyright

JUMP-OFF: "Er zijn zelf keuringen waar er in extremis zelf hoefijzerloos moet gekeurd worden, particulieren gaan tegenwoordig heel ver..."

In de laatste aflevering van de hippische talkshow, JUMP-OFF schoof ook Maikel van der Vleuten bij aan de tafel. "Keuringen zijn iets heel raar. Om maar even een raar onderwerp op te rakelen. Recent hoorde ik van een keuring, en daarbij dienden de hoefijzers zelf even afgehaald te worden vooraleer de keuring kon goedgekeurd worden. Bij de amateur ruiters gaat het soms heel ver..." klinkt het.

Vorige Lars Kuster blijft scoren in Lier! Volgende Leopold van Asten schittert op het podium van Oslo