Wij gebruiken jouw persoonsgegevens vanaf nu ook om de diensten van Equ.Media gcv te optimaliseren en deze waarvoor jij kiest te personaliseren. Door op “verdergaan” te klikken of door verder te surfen, erken je deze aangepaste privacy- en cookieverklaring gelezen te hebben.
Fotospecial CHIO Rotterdam: ... Blijkbaar had Harrie iets belangrijks te melden via de telefoon
by Equnews Editorial
27-06-2022
Herbeleef de schitterende sport van het CHIO Rotterdam nu via onze fotospecial. Prachtige dressuur, mennen en natuurlijk ook springsport. Duidelijk is dat Harrie Smolders iets belangrijks had te melden aan de telefoon...