Wij gebruiken jouw persoonsgegevens vanaf nu ook om de diensten van Equ.Media gcv te optimaliseren en deze waarvoor jij kiest te personaliseren. Door op “verdergaan” te klikken of door verder te surfen, erken je deze aangepaste privacy- en cookieverklaring gelezen te hebben.

Skip to content
equnews logo

Copyright

Indien u een artikel van onze website op een andere website wilt plaatsen, dan mag u de eerste 50 woorden van het artikel overnemen. Bij het artikel dient bronvermelding te staan met een werkende hyperlink richting het volledige artikel op Equnews.be. Overname van foto's is niet toegestaan. Volledige artikelen mogen niet worden verveelvoudigd en/of overgenomen in enige vorm of op enige wijze, hetzij elektronisch, mechanisch of enige andere manier, zonder voorafgaande toestemming van de redactie van Equnews.nl.

Indien een inbreuk wordt vastgesteld met materiaal aangeleverd door een derde partij in het kader van commerciële berichtgeving en/of persbericht kan Equnews.nl niet aansprakelijk gesteld worden voor het gebruik ervan. De inbreuk dient op uiterlijk 6 maand vastgesteld te worden indien de aanleverende partij desbetreffend aangesproken dient te worden.

Indien u een volledig artikel wilt overnemen kunt u een e-mail sturen naar EMAIL BESCHERMD, onder vermelding van reden van overname. De redactie bepaalt vervolgens of en onder welke voorwaarden het artikel mag worden overgenomen. Schending van het auteursrecht wordt aangepakt.

Onze info ivm Copyright can u ook op onze contact pagina vinden.
  • Equmedia
  • Equitube
  • Equlifestyle
  • Equjob
  • De Paarden Gazet
equnews logo
  • Sportnieuws
    • jumping
      • internationaal
      • nationaal
      • regionaal
    • dressuur
      • internationaal
      • nationaal
      • regionaal
    • overige sport
      • eventing
      • mennen
    • kampioenschappen
      • nationaal
      • EK
      • WK
      • olympishe spelen
      • rolex
      • LGCT
  • specials
    • interview
    • foto's
  • fokkerij
    • KWPN
    • NRPS
  • overig nieuws
    • FEI
    • transfer
    • veiling
    • promo
  • ga naar
    • Veilingen
    • premium
    • Laatste resultaten
    • ranking

Steven Veldhuis en Kristian Houwen goed voor ochtendwinst in Zuidwolde

  • by Equnews Editorial
  • 21-07-2018
In Zuidwolde zagen we vanmorgen een rubriek voor de jonge paarden en een 1m20. Bij de jonge paarden waren het de zesjarigen die over 1m30 in de eenster competitie van start gingen.
De winst was er daar voor Steven Veldhuis (Haaksbergen) die met zijn KWPN merrie Hoselinde (v. Campbell VDL) in een tijd van 37.07 seconden door de barrage kwam. Hij verwees met die tijd Demi van Grunsven naar een tweede plaats die hier haar Hucinta zadelde en rondkwam in een tijd van 37.70 seconden. De Mexicaan Ernesto Canseco die zich gevestigd heeft in Friesland noteerde de derde plaats met Houlana V.S (v. Glasgow vh Merelsnest) in 37.73 seconden.
In de andere arena werd er intussen een 1m20 rubriek afgewerkt in de eenster competitie. Daar is het Kristian Houwen die de leiding neemt met Taloubest Vm Z (v. Taloubet Z) in een tijd van 29.65 seconden. Hij bleef voor op de Japanner Tae Sato die met Georgia (v. Ustinov) foutloos bleef in 31.63 seconden en zo als tweede eindigde. De derde plaats was er voor Rutger Gieske met Don Harley in 31.74 seconden.
Klik hier voor alle resultaten
  • categoriën:
Vorige Kevin Jochems grijpt ochtendwinst in Opglabbeek Volgende Staande ovatie voor Julia Krajewski na nipte overwinning in cross-country Aken
equmedia logo

You Ride it We Write it, Equestrian news

informatie

  • over ons
  • adverteren
  • Contacteer ons

Interessante links

  • Equmedia
  • Equitube
  • Equlifestyle
  • Equjob
  • De Paarden Gazet

contact opnemen

  • editorial@equmedia.be
  • Langendamdreef 22 9880 Aalter België

Copyrights 2025 Equnews. All Rights Reserved. With Love from our team.

  • abonnementsvoorwaarden
  • Privacy
  • Terms and Conditions
×
advertisement image