Grand Prix 1m40/1m45

De overwinning ging naar de Japanse ruiter Eiken Sato. In het zadel van Superman werkte hij zowel het basisparcours als de barrage foutloos af en snelde hij naar de overwinning in 38,98 seconden.

De tweede plaats kwam op naam van de Fransman Dylan Ringot die met Pokemon SVB eveneens dubbel foutloos bleef en de klok stopte op 39,58 seconden. De derde plaats kende een Nederlandse tint dankzij Yuri Mansur. Op de rug van Casello sprong hij een foutloze barrage en noteerde hij een tijd van 39,98 seconden. 

Resultaten

Medium Grand Prix 1m35

Hier ging de overwinning naar de Nederlandse amazone Marie Sandell. In het zadel van Jolino (Kojak) bleef zij dubbel foutloos en snelde ze naar de overwinning in 38,97 seconden. De tweede plaats was voor Camila Mazza de Benedicto die met Indiano foutloos bleef in 39,21 seconden. Yuri Mansur zorgde opnieuw voor een Nederlandse podiumplaats door Carma foutloos naar de finish te sturen in 39,65 seconden.

De vierde plaats ging naar Kim Emmen die Nashville (Spartacus) foutloos door de barrage loodste en de klok stopte op 40,65 seconden. Ook Maikel van der Vleuten, Kim Mestrom en Pieter Bergmans wisten zich in de top tien te plaatsen.

Resultaten