De 1m45 Big Tour van de Autumn Tour in Valencia bracht een sterk deelnemersveld aan de start, met snelle barrages en minimale verschillen tussen de koplopers. Ook de Nederlandse ruiters tekenden voor meerdere solide prestaties en lieten zich duidelijk gelden in het competitieve internationale veld.
Constant van Paesschen pakte de overwinning met Diaz du Thot (Ready Boy des Forets 'Hn') dankzij een foutloze ronde in 65.28 seconden. Thibaut Keller volgde kort daarna; hij stuurde Happy Girl T (Sandro Boy) naar een foutloos resultaat in 65.55 seconden, goed voor de tweede plaats.
Het podium werd vervolledigd door Ruben Arroyave, die met Valeska Z (Van Gogh) eveneens foutloos bleef en een tijd van 65.81 seconden neerzette.
De Nederlandse delegatie kwam meerdere keren sterk voor de dag. Sanne Thijssen was de best presterende Nederlandse combinatie. Met Farah Z (For Pleasure) reed ze een zuivere ronde in 68.33 seconden, wat haar een zevende plaats opleverde.
Roelof Bril hield eveneens alle balken in de lepels; hij noteerde met Iberico (Contendro I) een tijd van 73.99 seconden, goed voor plaats 26.