De overwinning ging naar de Nederlander Sebastien Kapel, die met Billy Paradise meteen zijn visitekaartje afgaf. Met een foutloze ronde in 28.64s was hij duidelijk de snelste van alle combinaties en bleef hij buiten bereik van de concurrentie. 

De tweede plaats ging naar de Italiaan Federico Formentini, die met Gintonic eveneens foutloos bleef en finishte in 30.68s. Hij moest ruim twee seconden toegeven op de Nederlandse winnaar. De Brit Megan James volgde op de derde plaats met Grando, na een foutloze prestatie in 31.91s, waarmee zij zich stevig in de top drie nestelde.

Op plaats vier eindigt Adrian Speight met Gypsy Casalensky (Casall La Silla). De Brit stopte de klok in 31.96s. De top vijf werd afgesloten door de Italiaanse amazone Jessica Rosa, die met Picasso foutloos bleef en in 32.29s de finish passeerde.

Naast zijn overwinning was Sebastien Kapel ook verder in het klassement zichtbaar aanwezig. Met Vanda Oyster reed hij naar een foutloze ronde in 35.26s, goed voor een twaalfde plaats, terwijl hij met Vanda Pearl eveneens zonder fouten bleef en eindigde in 36.74s. 

Resultaten