EINDRANKING

  1. Scott Brash (GBR) - Hello Chadora Lady (Chacco-Blue, fokker: Paul Schockemöhle)
  2. Kent Farrington (USA) - Toulaune (Toulon, fokker: JAsper Doucé)
  3. Richard Vogel (GER) - Cloudio (Casall, fokker: H. Arendt)
  4. Gilles Thomas (BEL) - Qalista DN (Emerald van 't Ruytershof, fokker: Wim De Nul)
  5. Harrie Smolders (NED) - Monaco (Cassini II, fokker: Ralf Lütje)

De winst ging naar Scott Brash en Hello Chadora Lady (Chacco-Blue). Met een dubbele foutloze ronde in 45.63 seconden pakte hij op wonderlijke wijze de overwinning.

Kent Farrington en Zangersheide-merrie Toulayna (Toulon) volgden met een dubbele foutloze ronde in  Goed voor het zilver. "Het lag echt aan mij, zo stom! Het paard sprong naar de winst, de ruiter kon niet mee.", aldus een eerder teleurgestelde Farrington

Europees Kampioen Richard Vogel kon geen foutloze eerste ronde noteren maar kijkt met trots terug op zijn tweede ronde: "Helaas reden we niet foutloos, maar ik ben zo trots op Claudio, hij was de hele tijd gefocust op mij. We zijn zo gegroeid afgelopen tijd en dit resultaat heeft dat nog maar eens bewezen." Hij belandt op een derde plaats in 44.24 seconden.

Gilles Thomas en Qalista DN (Emerald Van't Ruytershof) vielen net buiten het podium. "Het was een moeilijk parcours, maar Qalista deed het goed en ik ben trots om hier te mogen rijden!"

Harrie Smolders kwam als eerste in de barrage. "Ik denk dat ik rap was, maar snel rap genoeg. Het bied mogelijkheden dit parcours," vertelt de Nederlander. "Vorig jaar was de winst in de Rolex Grand Prix een echte mijlpaal." Smolders startte met één springfout aan de tweede omloop. Samen met Monaco (Cassini II). Hij eindigt daarmee op de vijfde plaats met 48.53 seconden in de tweede ronde.

Ben Maher volgde erna met Dallas Vegas Batilly (Cap Kennedy). Na een riskante bocht verloor de Brit zijn balans en viel: "Ik had niets te verliezen, maar de communicatie liep wat mis", aldus Maher.

Resultaten