Sanne Thijssen's voormalige Orafina grijpt hoofdwinst in Ocala!
by Equnews Editorial
In Ocala werd op woensdag het startschot gegeven voor de CSI4*. In de 1.45m hoofdrubriek tintte de winst Nederlands dankzij VDL Stud's gefokte, Orafina (For Fashion x Canturo).
Samen met Kent Farrington sprong de voormalige merrie van Sanne Thijssen en Kevin Jochems naar de hoofdwinst. Het duo bleef net geen seconde voor op Kristen Vanderveen en Cilestro Z (Cicero Z van Paemel x Numero Uno).
Op de rug van Stefanie Van den Brink's voormalige Harley D (Spartacus TN, fokker: W. Van Doorn) vervolledigde Coco Fath (USA) de uiteindelijke top drie!
Wij gebruiken jouw persoonsgegevens vanaf nu ook om de diensten van Equ.Media gcv te optimaliseren en deze waarvoor jij kiest te personaliseren. Door op “verdergaan” te klikken of door verder te surfen, erken je deze aangepaste privacy- en cookieverklaring gelezen te hebben.
Copyright
Indien u een artikel van onze website op een andere website wilt plaatsen, dan mag u de eerste 50 woorden van het artikel overnemen. Bij het artikel dient bronvermelding te staan met een werkende hyperlink richting het volledige artikel op Equnews.be. Overname van foto's is niet toegestaan. Volledige artikelen mogen niet worden verveelvoudigd en/of overgenomen in enige vorm of op enige wijze, hetzij elektronisch, mechanisch of enige andere manier, zonder voorafgaande toestemming van de redactie van Equnews.nl.
Indien een inbreuk wordt vastgesteld met materiaal aangeleverd door een derde partij in het kader van commerciële berichtgeving en/of persbericht kan Equnews.nl niet aansprakelijk gesteld worden voor het gebruik ervan. De inbreuk dient op uiterlijk 6 maand vastgesteld te worden indien de aanleverende partij desbetreffend aangesproken dient te worden.
Indien u een volledig artikel wilt overnemen kunt u een e-mail sturen naar EMAIL BESCHERMD, onder vermelding van reden van overname. De redactie bepaalt vervolgens of en onder welke voorwaarden het artikel mag worden overgenomen. Schending van het auteursrecht wordt aangepakt.
Onze info ivm Copyright can u ook op onze contact pagina vinden.