Tijdens de CSI3* 1m45 op de 2026 Moura Tours in Valencia – Spring Tour werd de proef beslist in een barrage tegen de klok. In deze internationale rubriek reed Mans Thijssen zich in de kijker met een podiumplaats voor Nederland.
De overwinning ging naar Alexa Ferrer, die Casanova Zsz (Cesano 2) foutloos door basisomloop en barrage stuurde en de snelste tijd neerzette met 38.06 seconden. Piergiorgio Bucci volgde in het zadel van Cortez Van'T Klein Asdonk Z (Cornet Obolensky) met een dubbel nulresultaat in 38.14 seconden. Beste Nederlandse resultaat kwam van Mans Thijssen, die op de rug van Looking For You (Ambler Gambler) een vloeiende barrage reed en met 38.19 seconden naar de derde plaats sprong.
De vierde plaats ging opnieuw naar Alexa Ferrer, ditmaal met Vitalhorse Fleur d'OZ (Olimbos Merze) in 38.78 seconden. Roberto Turchetto vervolledigde de top vijf met Real Steel L (Regilio) na een foutloze barrage in 39.17 seconden.