Op een hoogte van 1.40m liet Pim Mulder deze morgen alle concurrentie achter zich in de CSI2* in het Azelhof! Mulder kon naar deze winst springen in het zadel van de KWPN-merrie Lidante 2 (v: Eldorado vd Zeshoek).
Pim Mulder en Lidante 2 (Eldorado vd Zeshoek x Canabis Z, fokker: B. Winters) lieten het beste van zichzelf zien tijdens de CSI2* 1.40m rubriek in Lier! Het duo sprong naar de winst met twee foutloze fasen en de snelste tijd. Verder kon collega Michael Greeve ook een schitterend resultaat neerzetten voor Nederland. Greeve en de Westfalen-ruin Coromont (Cornet Obolensky x Montender 2) moesten nog de Belg Maurice van Roosbroeck voor zich dulden. Van Roosbroeck strandde op een tweede plaats met de Zangersheide-merrie Jess de la Croix Renard Z (Jenson van 't Meulenhof x Cabrio Z, fokker: De la Croix Renard Ecurie).
Net buiten het podium kon Bernardo Alves naar een vierde plaats springen in het zadel van de Cumano zoon, Rotterdam de Muze en Louna Garo vervolledigde ten slotte de top vijf met Qatar van d'Oude Pastory (Kannan x Triomphe de Muze).
In een tweede ronde sprong Pim Mulder in het oog. Mulder werd vierde in het zadel van de KWPN-hengst Loeki (Grandorado TN x Heartbreaker).