In het zadel van Nashville B (Nibelungenheld) reed Mienie Vos een bijzonder vlotte en foutloze ronde. Met een tijd van 68,82 seconden was ze de snelste van het 22-koppige deelnemersveld en wist ze haar constante prestaties om te zetten in een overwinning. 

Lieselot Kooremans, die gisteren nog het eerste onderdeel van het NK Pony’s wist te winnen, moest ditmaal genoegen nemen met de tweede plaats. Op de rug van Elando van de Roshoeve (Rebus G) bleef ze foutloos en klokte ze af in 69,74 seconden, waarmee ze opnieuw haar sterke vorm bevestigde.

De derde plaats ging naar Wim Vos, die met Lady Crown (Crown Z) een nette foutloze rit neerzette in 72,32 seconden. Hij bleef daarmee voor op Sophia de Voogt, die in het zadel van Denver JS (Diarado) naar de vierde plek sprong met een tijd van 74,77 seconden.

De top vijf werd vervolledigd door Lisa Broersen en Cup Cake (Cornet Obololensky). Deze combinatie hield alle balken in de lepels en finishte in 77,76 seconden, wat hen een verdiende klassering opleverde.

Resultaten