Tijdens de Spring Tour van de Moura Tours in Valencia wist Mans Thijssen zich maar liefst twee keer in de prijzen te rijden. Met zowel Chio Z als Revolution van het Audgoed reed hij vlot door het parcours, goed voor een podiumplaats én een topklassering in deze CSI3* 1m40 rubriek.
De overwinning ging naar Dylan Levallois, die met Hawaii Semilly (Comme IL Faut) een bijzonder efficiënte ronde reed. De Fransman bleef foutloos en zette met 62.55 seconden een tijd neer die voor de rest van het deelnemersveld buiten bereik bleek.
Het dichtst in de buurt kwam de Nederlandse ruiter Mans Thijssen. Met Zangersheide-hengst Chio Z (Chellano Alpha Z) bleef ook hij zonder strafpunten en finishte in 63.62 seconden, goed voor de tweede plaats. Daarmee bevestigde Thijssen zijn sterke vorm in Valencia.
De derde plaats was voor Guy Williams met Karim Ebh. De Brit reed een foutloze ronde in 64.48 seconden en hield daarmee stand tegen een reeks snelle ritten die volgden. Net buiten het podium eindigde Alexa Ferrer, die met Hastoria Bo Regard (Ultrachic du Temple) eveneens foutloos bleef en afklokte in 71.22 seconden. Diogo Ramires vervolledigde de top vijf met Hollywood MC (Vigo Cece) na een correcte ronde in 71.66 seconden.
Vanuit Nederlands perspectief was er naast de podiumplaats nog een extra klassering voor Mans Thijssen. Met Revolution van het Audgoed (Diamant de Semilly) sloot hij deze 1.40m af op de twaalfde plaats na een foutloze rit in 81.34 seconden.