Het publiek in CH De Wolden kreeg zaterdag mooie sport voorgeschoteld. In drie CSI2*-rubrieken bleef de overwinning telkens in eigen land. Laurie Touw schreef het Championat op haar naam, Thijmen Vos was de beste in de Consolation Bronze Tour en Gerwilmer Ton zegevierde in de Silver Tour. Ook achter de winnaars kleurden de ereplaatsen opvallend oranje.
Laurie Touw snelde met Jewel (Carerra VDL) naar de overwinning in het CSI2* Championat na een foutloze barrage in 43,47 seconden. Ook Renate Beuving hield met Nevada W alle balken in de lepels en verzekerde zich van de tweede plaats. De Ier Matt Garrigan vervolledigde met Chloe La Quadra het podium, terwijl Megan Laseur met I Am (Etoulon) en Daphne van der Schaar met Devine VDS Z (Dominator 2000 Z) de top vijf compleet maakten. Zo gingen vier van de eerste vijf plaatsen naar Nederlandse combinaties.
Ook in de CSI2* Consolation Bronze Tour was het volledige podium Nederlands. Thijmen Vos stuurde Feliek-H (Azteca VDL) foutloos naar de overwinning in 28,57 seconden, gevolgd door Arjen van Diepen met Memory Leva WD (Vagabond de la Pomme) en Kevin Beerse met Middelton (Emerald). Ook Celeste van der Poel reed met Marvel (Cardento) naar de zesde plaats, terwijl Thalessa de Jong met A.S Gangster als zevende finishte.
In de CSI2* Silver Tour bleef de overwinning eveneens in Nederlandse handen. Gerwilmer Ton snelde met Nobelle M (Stakkato Gold) naar de winst, voor Yfke Priem met Lookalike B (Glennfiddich VDL) en Albert Nijhof met Macho B. Ook Kevin Beerse stuurde Nobel JTL (Elvis ter Putte) naar een knappe vijfde plaats, gevolgd door Dennis van den Brink met Nanjing HW (I'm Special de Muze) en Jens van Grunsven met Heathrow (Der Senaat 111) op de zesde en zevende plaats.