Tijdens de openingsdag van de Versilia Horse Show in Lido di Camaiore wist Kim Emmen meteen indruk te maken in de CSI2* over 1m40. De Nederlandse amazone sprong met Kaiser DMH naar een sterke vierde plaats en voegde daar later ook nog een zevende plaats met Margaretha DMH aan toe.
De overwinning in de 1m40-rubriek tegen de klok kwam op naam van Yuri Mansur. Op de rug van zijn Zangersheide-ruin Blitz van de Molenbrug Z (Bisquet Balou C) snelde hij naar een foutloze rit in 59,15 seconden. Daarmee verwees hij Mohammad Saeed Al Ghurair met Ikaros (Chellthago Z) naar de tweede plaats in 59,50 seconden. De derde plaats ging naar Abdulrahman Alrajhi, die met Kandide Chavannaise (Cicero Z van Paemel) de klok stopte in 60,89 seconden.
Net daarachter volgde meteen de beste Nederlandse combinatie. Kim Emmen reed met haar KWPN-hengst Kaiser DMH (Cardento) naar de vierde plaats met een foutloze rit in 60,92 seconden. Daarmee bleef ze slechts enkele honderdsten verwijderd van een podiumplaats.
Emmen bevestigde haar sterke vorm later in de proef opnieuw. In het zadel van Margaretha DMH (Comme Il Faut) stuurde ze opnieuw een foutloze ronde naar de zevende plaats in 63,66 seconden. Ook Harrie Smolders wist zich in de prijzen te rijden. Met For Chacco TN (For Pleasure) finishte hij foutloos op de tiende plaats in 64,46 seconden.
Wij gebruiken jouw persoonsgegevens vanaf nu ook om de diensten van Equ.Media gcv te optimaliseren en deze waarvoor jij kiest te personaliseren. Door op “verdergaan” te klikken of door verder te surfen, erken je deze aangepaste privacy- en cookieverklaring gelezen te hebben.
Copyright
Indien u een artikel van onze website op een andere website wilt plaatsen, dan mag u de eerste 25 woorden van het artikel overnemen. Bij het artikel dient bronvermelding te staan met een werkende hyperlink richting het volledige artikel op Equnews.nl.
Overname van foto's is niet toegestaan. Volledige artikelen mogen niet worden verveelvoudigd en/of overgenomen in enige vorm of op enige wijze, hetzij elektronisch, mechanisch of enige andere manier, zonder voorafgaande toestemming van de redactie van Equnews.nl. Indien u een volledig artikel wilt overnemen kunt u een e-mail sturen naar editorial@equmedia.be, onder vermelding van reden van overname. De redactie bepaalt vervolgens of en onder welke voorwaarden het artikel mag worden overgenomen.
Schending van het auteursrecht wordt aangepakt. Onze info ivm Copyright can u ook op onze terms and conditions pagina vinden.