Het Nederlandse team dat strijdt op het Europees kampioenschap springen voor pony´s in het Hongaarse Kaposvár, staat na het eerste onderdeel van de landenwedstrijd op een voorlopige derde plaats. Morgen staan er nog twee manches op het programma waarna de teammedailles verdeeld kunnen worden.
Bondscoach Edwin Hoogenraat (Foto) laat weten tevreden te zijn met zijn ruiters. “De team pony´s sprongen allemaal goed. De meiden reden met rust en gevoel, dit is een goed begin.”
Voor Nederland reden Elise van de Mheen met Quaprice D´Astree en Pam Nieuwenhuis met Zeppe van de IJsseldijk foutloos. Charlotte Kuijpers kreeg met Kosmo van Orchid´s 1 strafpunt, Julia Engelsman liep met Blackwoodland Rock tegen 5 strafpunten aan en noteerde daarmee vandaag het wegstreepresultaat. Engeland en Frankrijk staan beide op nul strafpunten, Nederland op 1.
De manches van vandaag en morgen tellen ook mee voor het individuele klassement. De beste 60% van de deelnemers uit deze eerste drie omlopen rijden zondag de individuele finale. Daarin nemen de combinaties hun eventueel eerder opgelopen strafpunten mee.
Nederlandse afvaardiging EK Springen pony´s
* Elise van de Mheen (Hoevelaken) – Quaprice D´Ástree
* Pam Nieuwenhuis (Groessen) – Zeppe van de IJsseldijk
* Charlotte Kuijpers (Oirlo) - Kosmo van Orchid´s
* Julia Engelsman (Berkhout) – Blackwoodland Rock
* Individueel Elike Morsink (De Lutte) – Flame
Meer over het EK pony´s: www.kaposvarpony2017.hu
Wij gebruiken jouw persoonsgegevens vanaf nu ook om de diensten van Equ.Media gcv te optimaliseren en deze waarvoor jij kiest te personaliseren. Door op “verdergaan” te klikken of door verder te surfen, erken je deze aangepaste privacy- en cookieverklaring gelezen te hebben.
Copyright
Indien u een artikel van onze website op een andere website wilt plaatsen, dan mag u de eerste 50 woorden van het artikel overnemen. Bij het artikel dient bronvermelding te staan met een werkende hyperlink richting het volledige artikel op Equnews.be. Overname van foto's is niet toegestaan. Volledige artikelen mogen niet worden verveelvoudigd en/of overgenomen in enige vorm of op enige wijze, hetzij elektronisch, mechanisch of enige andere manier, zonder voorafgaande toestemming van de redactie van Equnews.nl.
Indien een inbreuk wordt vastgesteld met materiaal aangeleverd door een derde partij in het kader van commerciële berichtgeving en/of persbericht kan Equnews.nl niet aansprakelijk gesteld worden voor het gebruik ervan. De inbreuk dient op uiterlijk 6 maand vastgesteld te worden indien de aanleverende partij desbetreffend aangesproken dient te worden.
Indien u een volledig artikel wilt overnemen kunt u een e-mail sturen naar EMAIL BESCHERMD, onder vermelding van reden van overname. De redactie bepaalt vervolgens of en onder welke voorwaarden het artikel mag worden overgenomen. Schending van het auteursrecht wordt aangepakt.
Onze info ivm Copyright can u ook op onze contact pagina vinden.