In de CSI2* Grote Prijs in Treffen moest Joy Lammers enkel Dominik Fuhrer voor zich dulden. Fuhrer en Call Me Carly overwonnen met een nipte voorsprong het 1.45m parcours.QUICK RESULTS
1. Dominik Fuhrer - Call Me Carly
2. Joy Lammers - First Boy B.B.
3. Daniel Dassler - Con Spirit
Zes combinaties kwalificeerden zich voor de herkansing. Vier duo's werkten het verkort parcours foutloos af. Dominik Fuhrer sprong daarbij naar de overwinning met de 9-jarige Clarimo-zoon, Call Me Carly. Het duo bleef één tiende van een seconde voor op Joy Lammers met de 9-jarige KWPN-ruin, First Boy B.B. (Hamlet).
Daniel Dassler vervolledigde het podium met de 13-jarige Con Spirit (Cornet Obolensky).
uitslag
Wij gebruiken jouw persoonsgegevens vanaf nu ook om de diensten van Equ.Media gcv te optimaliseren en deze waarvoor jij kiest te personaliseren. Door op “verdergaan” te klikken of door verder te surfen, erken je deze aangepaste privacy- en cookieverklaring gelezen te hebben.
Copyright
Indien u een artikel van onze website op een andere website wilt plaatsen, dan mag u de eerste 50 woorden van het artikel overnemen. Bij het artikel dient bronvermelding te staan met een werkende hyperlink richting het volledige artikel op Equnews.be. Overname van foto's is niet toegestaan. Volledige artikelen mogen niet worden verveelvoudigd en/of overgenomen in enige vorm of op enige wijze, hetzij elektronisch, mechanisch of enige andere manier, zonder voorafgaande toestemming van de redactie van Equnews.nl.
Indien een inbreuk wordt vastgesteld met materiaal aangeleverd door een derde partij in het kader van commerciële berichtgeving en/of persbericht kan Equnews.nl niet aansprakelijk gesteld worden voor het gebruik ervan. De inbreuk dient op uiterlijk 6 maand vastgesteld te worden indien de aanleverende partij desbetreffend aangesproken dient te worden.
Indien u een volledig artikel wilt overnemen kunt u een e-mail sturen naar EMAIL BESCHERMD, onder vermelding van reden van overname. De redactie bepaalt vervolgens of en onder welke voorwaarden het artikel mag worden overgenomen. Schending van het auteursrecht wordt aangepakt.
Onze info ivm Copyright can u ook op onze contact pagina vinden.