Skip to content

Copyright

Tips om een afgeleid paard te laten focussen

Een afgeleid paard is moeilijk om mee te rijden. Hij kan zich niet focussen op de oefeningen en je maakt jezelf alleen maar nerveuzer waardoor je paard dat ook oppikt. Zo kan je in een vicieuze cirkel belanden waarbij je beiden nerveus bent. In dit artikel geef Canadese trainer Tik Maynard zijn top tips om je paard te laten focussen in de piste.



Dit artikel is exclusief voor onze leden

Word lid en krijg ongelimiteerde toegang tot al onze artikels.

Login

€5,50/ maand

Of

€55,00/ jaar

  • Onbeperkt toegang tot alle digitale content van equnews
  • Onbeperkt toegang tot de trainingen van equitube
  • Onbeperkt toegang tot alle videocontent
ga verder

€99,00/ jaar

  • Onbeperkt toegang tot alle digitale content van equnews
  • Onbeperkt toegang tot de trainingen van equitube
  • Onbeperkt toegang tot alle videocontent
  • Ontvang elke maand de Paarden Gazet in uw brievenbus
  • Digitale toegang tot de Paarden Gazet online
ga verder

€6/editie

Of

€62,00/ jaar

  • Ontvang elke maand de Paarden Gazet in uw brievenbus
  • Digitale toegang tot de Paarden Gazet online
ga verder

€1,99/artikel

  • Lees dit artikel nu
  • Koop je oneindige toegang tot enkel dit artikel
  • Toegang tot andere EQU+ content is enkel voor abonnées
ga verder
Vorige Ondrej Zvara's hengst Cento Lano mag op zeventienjarige leeftijd met pensioen Volgende Transfer: Janos van de Renger voortaan aan de start met Eliza Lehrman

Copyright

Indien u een artikel van onze website op een andere website wilt plaatsen, dan mag u de eerste 50 woorden van het artikel overnemen. Bij het artikel dient bronvermelding te staan met een werkende hyperlink richting het volledige artikel op Equnews.be. Overname van foto's is niet toegestaan. Volledige artikelen mogen niet worden verveelvoudigd en/of overgenomen in enige vorm of op enige wijze, hetzij elektronisch, mechanisch of enige andere manier, zonder voorafgaande toestemming van de redactie van Equnews.nl.

Indien een inbreuk wordt vastgesteld met materiaal aangeleverd door een derde partij in het kader van commerciële berichtgeving en/of persbericht kan Equnews.nl niet aansprakelijk gesteld worden voor het gebruik ervan. De inbreuk dient op uiterlijk 6 maand vastgesteld te worden indien de aanleverende partij desbetreffend aangesproken dient te worden.

Indien u een volledig artikel wilt overnemen kunt u een e-mail sturen naar EMAIL BESCHERMD, onder vermelding van reden van overname. De redactie bepaalt vervolgens of en onder welke voorwaarden het artikel mag worden overgenomen. Schending van het auteursrecht wordt aangepakt.

Onze info ivm Copyright can u ook op onze contact pagina vinden.