De tweede van de drie Schockemöhle/Helgstrand International Online Foal Auctions van dit jaar komt eraan - en die definieert een nieuw niveau van kwaliteit. Van 11 tot en met 17 augustus worden prachtige jonge veulens uit uitmuntende topstammen geveild. Wilt u enkele voorbeelden? Dycara Dream (#4) is een dochter uit de debuutoogst van de kampioenshengst Dynamic Dream, die al de krantenkoppen haalde met tal van spectaculaire veilingresultaten. De moeder is een volle zus van de kampioenshengst Fürst Fabrice. Op grond van haar uitstekende bewegingskwaliteit was Dycara Dream de winnaar van het nakomelingenonderzoek.
Uit de lijn van Helen Langehanenberg's Burg-Pokal kwalificatie Schöne Scarlett komt de Vitalis-dochter Via Belle (#11). De pas gekroonde drievoudig Hannoveraner kampioen Danciero stuurt zijn dochter Danseuse Etoile (#2), wiens moeder een halfzus is van twee gekeurde hengsten. Met hun eerste veulens maken de vaderdebutanten Fürst Zonik PS (nr. 7 Feeling Infinity) en Iron (nr. 8 Holmens Icon) een schitterende indruk.
Ook in het springkamp hebben de talentenjagers keuze te over: de Conthargos-dochter Cooled Carthaga (nr. 6) komt uit de lijn van de uitzonderlijke hengst Casall van Rolf Göran Bengtsson/SWE. De hengst Variation of Dance (#9), die afstamt van Varihoka du Temple, die in het Duitse kampioenspeloton zit, komt uit de stam van Diavoltan OLD. De Casallco-zoon Casco du Ry (#18) gaat aan moederszijde terug op de Romanus-lijn. De moeder van de Diaron-dochter Dua Peggia (#14) is een halfzus van de gekeurde en succesvolle hengsten Balou Peggio, Corpeggio, de premiehengst Balou Peggio II alsook van Mario Stevens Nations Cup-winnares Brooklyn en Cindy van der Stratens/BEL Chacco R.
Gedetailleerde informatie, foto's en video's zijn te vinden op de speciale veilingpagina.