Wij gebruiken jouw persoonsgegevens vanaf nu ook om de diensten van Equ.Media gcv te optimaliseren en deze waarvoor jij kiest te personaliseren. Door op “verdergaan” te klikken of door verder te surfen, erken je deze aangepaste privacy- en cookieverklaring gelezen te hebben.

Skip to content
equnews logo

Copyright

Indien u een artikel van onze website op een andere website wilt plaatsen, dan mag u de eerste 50 woorden van het artikel overnemen. Bij het artikel dient bronvermelding te staan met een werkende hyperlink richting het volledige artikel op Equnews.be. Overname van foto's is niet toegestaan. Volledige artikelen mogen niet worden verveelvoudigd en/of overgenomen in enige vorm of op enige wijze, hetzij elektronisch, mechanisch of enige andere manier, zonder voorafgaande toestemming van de redactie van Equnews.nl.

Indien een inbreuk wordt vastgesteld met materiaal aangeleverd door een derde partij in het kader van commerciële berichtgeving en/of persbericht kan Equnews.nl niet aansprakelijk gesteld worden voor het gebruik ervan. De inbreuk dient op uiterlijk 6 maand vastgesteld te worden indien de aanleverende partij desbetreffend aangesproken dient te worden.

Indien u een volledig artikel wilt overnemen kunt u een e-mail sturen naar EMAIL BESCHERMD, onder vermelding van reden van overname. De redactie bepaalt vervolgens of en onder welke voorwaarden het artikel mag worden overgenomen. Schending van het auteursrecht wordt aangepakt.

Onze info ivm Copyright can u ook op onze contact pagina vinden.
  • Equmedia
  • Equitube
  • Equlifestyle
  • Equjob
  • De Paarden Gazet
equnews logo
  • Sportnieuws
    • jumping
      • internationaal
      • nationaal
      • regionaal
    • dressuur
      • internationaal
      • nationaal
      • regionaal
    • overige sport
      • eventing
      • mennen
    • kampioenschappen
      • nationaal
      • EK
      • WK
      • olympishe spelen
      • rolex
      • LGCT
  • specials
    • interview
    • foto's
  • fokkerij
    • KWPN
    • NRPS
  • overig nieuws
    • FEI
    • transfer
    • veiling
    • promo
  • ga naar
    • Veilingen
    • premium
    • Laatste resultaten
    • ranking
Promo

FEI Awards 2020 voor Ingrid Klimke en groom Carmen Thiemann

  • by Equnews Editorial
  • 12-12-2020

Ingrid Klimke en haar groom Carmen Thiemann kregen gisteren de FEI Awards voor 'Best Athlete' en 'Best Groom'. Vorig jaar schreef Klimke ook al de prestigieuze prijs op haar naam. De liet dit jaar Charlotte Dujardin en Simone Blum achter zich. 

Fans van over de hele wereld konden stemmen op hun favoriete atleten. De winnaars werden gisterenavond bekend gemaakt tijdens een virtuele ceremonie. Vorig jaar had Klimke ook al de prijs voor 'Best Athlete' gewonnen. Ze werd toen Europees kampioene eventing met SAP Hale Bob OLD (v. Helikon XX) en won goud met het Duitse team. Ook dit jaar reed Klimke al negen keer naar de overwinning. 


BWFA viert 25-jarig jubileum met unieke veiling in paardenstad Waregem
  • 12-12-2020
Jens Wawrauschek: “Elk paard verdient een individuele benadering en plan”
  • 12-12-2020
  • categoriën: Varia
Vorige Kramer, Raijmakers, Van der Vleuten en Van Asten sterk in Lier Volgende Pim Mulder laat Wilhelmus weerklinken in Youngster Tour finale
equmedia logo

You Ride it We Write it, Equestrian news

informatie

  • over ons
  • adverteren

Interessante links

  • Equmedia
  • Equitube
  • Equlifestyle
  • Equjob
  • De Paarden Gazet

contact opnemen

  • editorial@equmedia.be
  • Langendamdreef 22 9880 Aalter België

Copyrights 2025 Equnews. All Rights Reserved. With Love from our team.

  • Contacteer ons
  • Privacy
  • Terms and Conditions
×
advertisement image