De Olympische revelatie, Ermitage Kalone gecombineerd met de zus van Stud 111's gekeurde hengst, Commander HK Z! Ontdek Bombastic HK,een sterk bewegend hengstveulen!

Hou je van iets uitzonderlijks? Jackpot de l'Heribus is een 'must-have' Appaloosa veulen van J-Nius V.V. x Happy Easter du Rezidal. Ga voor een sportieve hoogvlieger! Born To Be HK 5C Z, de broer van Olympische merrie, Nikka vd Bisschop!

Start je indoorseizoen met resultaten!

Direct in het zadel? Ontdek Phenomenon, een negenjarige BWP-ruin (v. Quint vh Maarlo) die reeds op een 1.45m niveau actief is! Ontdek ook Hunter Heartbeat Z, een vijfjarig springtalent met alle vermogen en kwaliteit!

Looks en springtalent gecombineerd? Ontdek Sigourney Weaver, een zesjarige competitieve merrie!

In de collectie ook enkele jonge springpaarden zoals Valise D'Or van de Mispelaere, een driejarige merrie met vader Wandor van de Mispelaere! Of Wout Van het Bildeken, klaar voor de aankomende hengstenkeuringen!

Nuttige Info

Online Eye Of The Breeder Auction:
21 - 24 September
Collectie: KLIK HIER