Sneekes-zussen pakken podium plaats bij Wereldbeker finale Graz
by Equnews Editorial
Esther en Carola Sneekes zijn vandaag tweede geworden in de Wereldbekerfinale voltige in het onderdeel pas-de-deux. Carola wist in de individuele finale de vijfde plaats te bemachtigen.
Door diverse afzeggingen bestond de concurrentie slechts uit een ander pas-de-deux. In de eerste ronde lieten de zussen Carola en Eshter op Nolan - met hun moeder Marjo aan de longe - op overtuigende wijze hun nieuwe kür zien. Vandaag hadden ze enkele schoonheidsfoutjes en behaalden daarmee de 2e plaats (7.203). De winst ging naar het Duitse duo Gera-Marie Grün en Justin van Gerwen (7.871), zij voltigeerden op het Duiste toppaard Dannyboy met aan de longe oud-wereldkampioen Patrick Looser.
Carola Sneekes had zich ook voor de individuele finale geplaatst. Zij toonde twee goede rondes, maar een val koste haar in de tweede ronde veel aftrekpunten. Ze werd vijfde. Om de podiumplaatsen werd flink gestreden, zowel bij de dames als de heren. Lisa Wild (AUT) won (9.017) bij de dames, op de voet gevolgd door de Zwiterse Simone Jaiser (9.007). Het brons is voor de Italiaanse Anna Cavalaro (8.630).
Voor de heren was het aan publieksfavoriet Nicolas Andriani om het gat met de Duitse Thomas Bruzewitz te dichten. Laatstgenoemde ging na een foutloze eeste ronde aan de leiding. Drievoudig wereldbeker winnaar Nicolas liet vandaag een vloeiende en goede kür zien, waarmee hij opnieuw de eindzege pakte voor Thomas Bruzewitz. De derde plaats ging naar het Duitse talent Julian Wilfling.
Kijk hier voor alle resultaten.
Bron: persbreicht KNHS
Wij gebruiken jouw persoonsgegevens vanaf nu ook om de diensten van Equ.Media gcv te optimaliseren en deze waarvoor jij kiest te personaliseren. Door op “verdergaan” te klikken of door verder te surfen, erken je deze aangepaste privacy- en cookieverklaring gelezen te hebben.
Copyright
Indien u een artikel van onze website op een andere website wilt plaatsen, dan mag u de eerste 50 woorden van het artikel overnemen. Bij het artikel dient bronvermelding te staan met een werkende hyperlink richting het volledige artikel op Equnews.be. Overname van foto's is niet toegestaan. Volledige artikelen mogen niet worden verveelvoudigd en/of overgenomen in enige vorm of op enige wijze, hetzij elektronisch, mechanisch of enige andere manier, zonder voorafgaande toestemming van de redactie van Equnews.nl.
Indien een inbreuk wordt vastgesteld met materiaal aangeleverd door een derde partij in het kader van commerciële berichtgeving en/of persbericht kan Equnews.nl niet aansprakelijk gesteld worden voor het gebruik ervan. De inbreuk dient op uiterlijk 6 maand vastgesteld te worden indien de aanleverende partij desbetreffend aangesproken dient te worden.
Indien u een volledig artikel wilt overnemen kunt u een e-mail sturen naar EMAIL BESCHERMD, onder vermelding van reden van overname. De redactie bepaalt vervolgens of en onder welke voorwaarden het artikel mag worden overgenomen. Schending van het auteursrecht wordt aangepakt.
Onze info ivm Copyright can u ook op onze contact pagina vinden.