Bondscoach Ad Aarts heeft na het Nederlands kampioenschap, dat afgelopen weekend is Beesd is verreden, de selectie bekend gemaakt voor het Wereldkampioenschap mennen pony's. Dit WK mennen voor pony's wordt van 15 tot en met 20 augustus verreden in het Duitse Minden.
Het vorige wereldkampioenschap mennen voor pony´s werd in 2015 in Breda gehouden. Nederland won daar toen de landenwedstrijd en Bram Chardon werd wereldkampioen met zijn vierspan schimmeltjes. Ook in 2013 werd Nederland wereldkampioen. Er valt dan ook genoeg eer te verdedigen door het team van Ad Aarts. Routinier in het gezelschap is kersvers Nederlands kampioen Jan de Boer. Sinds 2003 reed hij elk WK, in 2007 won hij daarbij individueel goud en in 2013 en 2015 was hij lid van het goud winnende team.
Het Nederlandse team bestaat uit:Enkelspan:
* Marissa Schuiling (Herveld)
* Tamara Pijl (Loosdrecht)
* Annegreet Zaaijer (Wadenoijen)
Tweespan:
* Rodinde Rutjens (Weert)
* Woutera van de Kamp (Ermelo)
* Cas Hendriks (Zeeland)
Vierspan:
* Edith Chardon (Den Hoorn)
* Marijke Hammink (Bornerbroek)
Individueel komen aan de start:Enkelspan:
* Arion Vissers (Helvoirt)
Tweespan:
* Karel van Kekem (Hoogblokland)
* Melanie van de Bunt (Lunteren)
Vierspan:
* Jan de Boer (Terwolde)
* Jannes Kinds (Balloo)
* Joey van der Ham (Noordwijk)
De menners worden begeleid door:
Bondscoach: Ad Aarts (Liessel)
Teamveterinair: Schelto Jonker (Vorden)
Meer informatie: www.gewe-fahrturnier.de
Wij gebruiken jouw persoonsgegevens vanaf nu ook om de diensten van Equ.Media gcv te optimaliseren en deze waarvoor jij kiest te personaliseren. Door op “verdergaan” te klikken of door verder te surfen, erken je deze aangepaste privacy- en cookieverklaring gelezen te hebben.
Copyright
Indien u een artikel van onze website op een andere website wilt plaatsen, dan mag u de eerste 50 woorden van het artikel overnemen. Bij het artikel dient bronvermelding te staan met een werkende hyperlink richting het volledige artikel op Equnews.be. Overname van foto's is niet toegestaan. Volledige artikelen mogen niet worden verveelvoudigd en/of overgenomen in enige vorm of op enige wijze, hetzij elektronisch, mechanisch of enige andere manier, zonder voorafgaande toestemming van de redactie van Equnews.nl.
Indien een inbreuk wordt vastgesteld met materiaal aangeleverd door een derde partij in het kader van commerciële berichtgeving en/of persbericht kan Equnews.nl niet aansprakelijk gesteld worden voor het gebruik ervan. De inbreuk dient op uiterlijk 6 maand vastgesteld te worden indien de aanleverende partij desbetreffend aangesproken dient te worden.
Indien u een volledig artikel wilt overnemen kunt u een e-mail sturen naar EMAIL BESCHERMD, onder vermelding van reden van overname. De redactie bepaalt vervolgens of en onder welke voorwaarden het artikel mag worden overgenomen. Schending van het auteursrecht wordt aangepakt.
Onze info ivm Copyright can u ook op onze contact pagina vinden.