Na drie jaar stopt Wendy van den Barselaar als voorzitter van het KNHS Enduranceforum. Wendy is in de afgelopen twintig jaar in verschillende functies actief geweest binnen de paardensport, maar wil zich nu gaan richten op andere dingen. De KNHS is daarom op zoek naar een nieuwe forumvoorzitter voor de discipline endurance.
Wendy kijkt met een plezier terug op haar termijn in het forum. ”Het KNHS Enduranceforum bestaat uit bevlogen mensen en heeft de afgelopen jaren goede resultaten bereikt, zo is de Hippiade Endurance opgestart, recent het gehele wedstrijdreglement endurance herschreven en denkt het forum na over de toekomst van de endurancesport in Nederland.”
“De leden van het enduranceforum zijn zeer actief in en met de sport vanuit diverse achtergronden en de samenwerking met de Technische Commissie en het bestuur van de nationale vereniging wordt regelmatig opgezocht,” vertelt Wendy. “Binnen het KNHS Enduranceforum heerst een positieve sfeer en iedereen is in voor het blijven zoeken naar verbetering.”
De KNHS is Wendy van den Barselaar zeer dankbaar voor haar inzet en gaat nu op zoek naar een nieuwe voorzitter voor het KNHS Enduranceforum. Voor meer informatie, het profiel en voor aanmelding kan men contact opnemen via directiesecretariaat@knhs.nl.
Wij gebruiken jouw persoonsgegevens vanaf nu ook om de diensten van Equ.Media gcv te optimaliseren en deze waarvoor jij kiest te personaliseren. Door op “verdergaan” te klikken of door verder te surfen, erken je deze aangepaste privacy- en cookieverklaring gelezen te hebben.
Copyright
Indien u een artikel van onze website op een andere website wilt plaatsen, dan mag u de eerste 50 woorden van het artikel overnemen. Bij het artikel dient bronvermelding te staan met een werkende hyperlink richting het volledige artikel op Equnews.be. Overname van foto's is niet toegestaan. Volledige artikelen mogen niet worden verveelvoudigd en/of overgenomen in enige vorm of op enige wijze, hetzij elektronisch, mechanisch of enige andere manier, zonder voorafgaande toestemming van de redactie van Equnews.nl.
Indien een inbreuk wordt vastgesteld met materiaal aangeleverd door een derde partij in het kader van commerciële berichtgeving en/of persbericht kan Equnews.nl niet aansprakelijk gesteld worden voor het gebruik ervan. De inbreuk dient op uiterlijk 6 maand vastgesteld te worden indien de aanleverende partij desbetreffend aangesproken dient te worden.
Indien u een volledig artikel wilt overnemen kunt u een e-mail sturen naar EMAIL BESCHERMD, onder vermelding van reden van overname. De redactie bepaalt vervolgens of en onder welke voorwaarden het artikel mag worden overgenomen. Schending van het auteursrecht wordt aangepakt.
Onze info ivm Copyright can u ook op onze contact pagina vinden.