Wij gebruiken jouw persoonsgegevens vanaf nu ook om de diensten van Equ.Media gcv te optimaliseren en deze waarvoor jij kiest te personaliseren. Door op “verdergaan” te klikken of door verder te surfen, erken je deze aangepaste privacy- en cookieverklaring gelezen te hebben.

Skip to content
equnews logo

Copyright

Indien u een artikel van onze website op een andere website wilt plaatsen, dan mag u de eerste 50 woorden van het artikel overnemen. Bij het artikel dient bronvermelding te staan met een werkende hyperlink richting het volledige artikel op Equnews.be. Overname van foto's is niet toegestaan. Volledige artikelen mogen niet worden verveelvoudigd en/of overgenomen in enige vorm of op enige wijze, hetzij elektronisch, mechanisch of enige andere manier, zonder voorafgaande toestemming van de redactie van Equnews.nl.

Indien een inbreuk wordt vastgesteld met materiaal aangeleverd door een derde partij in het kader van commerciële berichtgeving en/of persbericht kan Equnews.nl niet aansprakelijk gesteld worden voor het gebruik ervan. De inbreuk dient op uiterlijk 6 maand vastgesteld te worden indien de aanleverende partij desbetreffend aangesproken dient te worden.

Indien u een volledig artikel wilt overnemen kunt u een e-mail sturen naar EMAIL BESCHERMD, onder vermelding van reden van overname. De redactie bepaalt vervolgens of en onder welke voorwaarden het artikel mag worden overgenomen. Schending van het auteursrecht wordt aangepakt.

Onze info ivm Copyright can u ook op onze contact pagina vinden.
  • Equmedia
  • Equitube
  • Equlifestyle
  • Equjob
  • De Paarden Gazet
equnews logo
  • Sportnieuws
    • jumping
      • internationaal
      • nationaal
      • regionaal
    • dressuur
      • internationaal
      • nationaal
      • regionaal
    • overige sport
      • eventing
      • mennen
    • kampioenschappen
      • nationaal
      • EK
      • WK
      • olympishe spelen
      • rolex
      • LGCT
  • specials
    • interview
    • foto's
  • fokkerij
    • KWPN
    • NRPS
  • overig nieuws
    • FEI
    • transfer
    • veiling
    • promo
  • ga naar
    • Veilingen
    • premium
    • Laatste resultaten
    • ranking
Fokkerij

Top vijf klassering voor Cornelissen in CDI4* GPS Oldenburg

  • by Equnews Editorial
  • 01-11-2020

In Oldenburg wordt er naast een internationaal springconcours ook een CDI4* verreden. Zonet werd de GP Special verreden en Henri Ruoste reed de BWP-er Kontestro Db (v. Contendro I) naar de winst met een totaalscore van 76,255%. Hij werd door alle vijf de juryleden op de eerste plaats gezet. 

Dorothee Schneider en Faustus 94 (v. Falsterbo) volgden op de tweede plaats. Hun Grand Prix werd door de jury met een totaal van 74,617% beloond. Sentra Kirchoff en L'Arbuste OLD (v. Skovens Rafael) vervolledigden het podium met een totaalscore van 72,915%.

Adeline Cornelissen (Fleau de Baian) en Christoph Koschel (Eaton Unitechno) namen respectievelijk de vierde en de vijfde plaats voor hun rekening.

Klik hier voor de resultaten


Mylord Carthago levert best scorende tijdens Thuiskeuring Noord-Holland!
  • 01-11-2020
SK Enter: Zirocco Blue-dochter naar 75/80
  • 01-11-2020
  • categoriën: Dressuur , Internationaal
Vorige Klassering voor Jochems in CSI1* Grand Prix Opglabbeek Volgende Pilar Cordon zet Olympische Gribouille du Lys op pensioen
equmedia logo

You Ride it We Write it, Equestrian news

informatie

  • over ons
  • adverteren

Interessante links

  • Equmedia
  • Equitube
  • Equlifestyle
  • Equjob
  • De Paarden Gazet

contact opnemen

  • editorial@equmedia.be
  • Langendamdreef 22 9880 Aalter België

Copyrights 2025 Equnews. All Rights Reserved. With Love from our team.

  • Contacteer ons
  • Privacy
  • Terms and Conditions
×
advertisement image