Wij gebruiken jouw persoonsgegevens vanaf nu ook om de diensten van Equ.Media gcv te optimaliseren en deze waarvoor jij kiest te personaliseren. Door op “verdergaan” te klikken of door verder te surfen, erken je deze aangepaste privacy- en cookieverklaring gelezen te hebben.

Skip to content
equnews logo

Copyright

Indien u een artikel van onze website op een andere website wilt plaatsen, dan mag u de eerste 50 woorden van het artikel overnemen. Bij het artikel dient bronvermelding te staan met een werkende hyperlink richting het volledige artikel op Equnews.be. Overname van foto's is niet toegestaan. Volledige artikelen mogen niet worden verveelvoudigd en/of overgenomen in enige vorm of op enige wijze, hetzij elektronisch, mechanisch of enige andere manier, zonder voorafgaande toestemming van de redactie van Equnews.nl.

Indien een inbreuk wordt vastgesteld met materiaal aangeleverd door een derde partij in het kader van commerciële berichtgeving en/of persbericht kan Equnews.nl niet aansprakelijk gesteld worden voor het gebruik ervan. De inbreuk dient op uiterlijk 6 maand vastgesteld te worden indien de aanleverende partij desbetreffend aangesproken dient te worden.

Indien u een volledig artikel wilt overnemen kunt u een e-mail sturen naar EMAIL BESCHERMD, onder vermelding van reden van overname. De redactie bepaalt vervolgens of en onder welke voorwaarden het artikel mag worden overgenomen. Schending van het auteursrecht wordt aangepakt.

Onze info ivm Copyright can u ook op onze contact pagina vinden.
  • Equmedia
  • Equitube
  • Equlifestyle
  • Equjob
  • De Paarden Gazet
equnews logo
  • Sportnieuws
    • jumping
      • internationaal
      • nationaal
      • regionaal
    • dressuur
      • internationaal
      • nationaal
      • regionaal
    • overige sport
      • eventing
      • mennen
    • kampioenschappen
      • nationaal
      • EK
      • WK
      • olympishe spelen
      • rolex
      • LGCT
  • specials
    • interview
    • foto's
  • fokkerij
    • KWPN
    • NRPS
  • overig nieuws
    • FEI
    • transfer
    • veiling
    • promo
  • ga naar
    • Veilingen
    • premium
    • Laatste resultaten
    • ranking
Fokkerij

Parachutisten Koninklijke Luchtmacht houden Hosmar niet van negende Nederlandse titel

  • by Equnews Editorial
  • 18-09-2020

Frank Hosmar heeft zonet zijn negende Nederlandse titel in de para-dressuur behaald. Hosmar behaalde in beide rubrieken de overwinning en met zijn kür op muziek gaf hij alle concurrentie het nakijken. Hij reed Alphaville N.O.P. vandaag naar een totaal van 80,965%. Hiermee bleef hij Sanne Voets voor die met Demantur Rs2 NOP op de tweede plaats in het eindklassement eindigde. Deze amazone eindigde vandaag op de tweede plaats met een totaalscore van 80,125%.

Rixt van der Horst eindigde op de derde plaats met Findsley NOP (v. Belissimo M).

De para-proef werd even verstoord door de parachutisten van de Koninklijke Luchtmacht. Ze verschenen in de lucht tijdens de proef van Yvette Overgoor, maar zij liet zich niet van de wijs brengen. Ze behaalde een totaalscore van 70,788%.


Klik hier voor de resultaten


Mylord Carthago levert best scorende tijdens Thuiskeuring Noord-Holland!
  • 18-09-2020
SK Enter: Zirocco Blue-dochter naar 75/80
  • 18-09-2020
  • categoriën: Dressuur , Para-dressuur
Vorige Kersten en Kramer houden Nederlandse eer hoog in CSI1* GP kwalificatie Kronenberg Volgende Beslissing over EK 2021 valt waarschijnlijk eind oktober
equmedia logo

You Ride it We Write it, Equestrian news

informatie

  • over ons
  • adverteren

Interessante links

  • Equmedia
  • Equitube
  • Equlifestyle
  • Equjob
  • De Paarden Gazet

contact opnemen

  • editorial@equmedia.be
  • Langendamdreef 22 9880 Aalter België

Copyrights 2025 Equnews. All Rights Reserved. With Love from our team.

  • Contacteer ons
  • Privacy
  • Terms and Conditions
×
advertisement image