De in Nederland gefokte Instagram PF was de absolute veiling topper van de Brightwells Spring Elite Auction in Addington. De Lord Leatherdale ruin werd gefokt door Mick Hanswijk en bracht maar liefst 31.000 pond (35.000 euro) op. Dat terwijl de gemiddelde prijs per paard rond de 17.833 pond lag. Ook het tweede duurste paard was afkomstig uit Nederland, de merrie Izaloe ging onder de hamer voor 28.000 pond (31.000 euro). De Jazz dochter is tevens volzus van de goedgekeurde hengst Blue Hors Erlando. De merrie brengt nu iets meer dan het dubbele op dan waarvoor ze op de veulenveiling Borculo opbracht. De merrie werd door M. Hanegraaf gefokt in Maren-Kessel.