Afgelopen weekend stond bij Stal Willig in Abcoude een subtop wedstrijd op het programma. De beide ZZ Zwaar rubrieken kwamen op naam van Ellen van Gastel met Blitz (v. Negro).
Het duo haalde een respectievelijke score van 65,21% en 63,64%. De amazone jureert zelf ook op subtop niveau en was vrij kritisch over haar proef. "We vormen pas drie maanden een combinatie en de afwerking kan nog veel beter maar voor nu was dit wel een proef die laat zien waar we op dit moment staan."
In de eerste ZZ Zwaar was de tweede plaats voor Joyce van Schaick met Royal Heritage (v. Royal Blend). De combinatie verzamelde in totaal 64,71%. In de tweede proef ging het rode lint naar Mandy Ribbens- Meulenbroek met Chipendale (v. Upperville), goed voor 61,21%.
Ellen van Gastel en Blitz winnen in Abcoude
-
categoriën: Dressuur , Hippisch Recht