In de veiling zullen zo Bohemian (Bordeaux), Galleria's Rosseti (Romanov en Vincent Maranello (Blue Hors Zack) een nieuwe eigenaar zoeken. Bohemian reed met Dufour op de Olympische Spelen en won een EK-medaille. Rosseti haalde het EK in 2019 terwijl Maranello tijdens het afgelopen EK aan de start kwam.

De Zweedse dressuur-ruiter, Patrik Kittel reageert ondertussen. "Ik heb echt geprobeerd om hem te redden van dit lot. Hij is zo een prachtig paard en heeft zoveel goeds gedaan in zijn leven. Een paard als Bohemian doe je zo iets niet aan," vertelt de Zweed. "Hij staat momenteel nog bij ons op stal, maar ik vrees dat ze hem vandaag komen halen. Ik hoop echt in de grond van mijn hart dat hij op een goede plaats terecht komt."