Kampioen Coca Cola stamt van Contagio Z x Kannan x Chin Chin x Libero H, dus vier vaders op rij die met succes zijn uitgebracht op het hoogste niveau. De hengst heeft als 3-j. een stokmaat van 1.64m en werd gefokt bij Verhagen Sport Horses.

De 3-j. reservekampioen C (Hallefontaine) is gefokt door N.W.T.C.M. Goossens. Stokmaat is 1.68m. Vader is de Zangersheide-hengst Chaudfontaine (uit Valentina van ’t Heike) en de moeder stamt van Dulf van den Bisschop x Parco x Grandeur.  Premiehengst Django is in 2022 geboren bij de fokker E. Koopmans, en stamt van Diarado x Ferro x Zuidhorn. Stokmaat is 1.65m.

NRPS-hengst Zepp kampioen van de Jonge Springhengsten

Jaarlijks huldigt het NRPS per fokrichting een jonge hengst die met goed gevolg zijn verrichtingsonderzoek heeft afgesloten, en een aansprekende veulencollectie heeft getoond. Dit jaar is deze eer bij de springpaarden naar Zepp gegaan.  Zepp heeft in januari 2024 zijn verrichtingsexamen gedaan, en afgelopen jaar is een aantal van zijn veulens op de keuring geweest en met eerste premies beloond. 

Zepp werd gefokt door mevr. Sietske Annema en is als veulen eigendom geworden van Ricardo Sloof, die zijn hengst zelf voorstelde en tevens de hele dag voor het NRPS aan het werk was als aanjager in het kooiteam. Vader van Zepp is Zapatero VDL; moeder G-Star keur, ABOP stamt van Brainpower uit een dochter van de NRPS-hengst Ed King Hill NH, van wie hij ook de platenbontfactor heeft geërfd.