Wij gebruiken jouw persoonsgegevens vanaf nu ook om de diensten van Equ.Media gcv te optimaliseren en deze waarvoor jij kiest te personaliseren. Door op “verdergaan” te klikken of door verder te surfen, erken je deze aangepaste privacy- en cookieverklaring gelezen te hebben.

Skip to content
equnews logo

Copyright

Indien u een artikel van onze website op een andere website wilt plaatsen, dan mag u de eerste 50 woorden van het artikel overnemen. Bij het artikel dient bronvermelding te staan met een werkende hyperlink richting het volledige artikel op Equnews.be. Overname van foto's is niet toegestaan. Volledige artikelen mogen niet worden verveelvoudigd en/of overgenomen in enige vorm of op enige wijze, hetzij elektronisch, mechanisch of enige andere manier, zonder voorafgaande toestemming van de redactie van Equnews.nl.

Indien een inbreuk wordt vastgesteld met materiaal aangeleverd door een derde partij in het kader van commerciële berichtgeving en/of persbericht kan Equnews.nl niet aansprakelijk gesteld worden voor het gebruik ervan. De inbreuk dient op uiterlijk 6 maand vastgesteld te worden indien de aanleverende partij desbetreffend aangesproken dient te worden.

Indien u een volledig artikel wilt overnemen kunt u een e-mail sturen naar EMAIL BESCHERMD, onder vermelding van reden van overname. De redactie bepaalt vervolgens of en onder welke voorwaarden het artikel mag worden overgenomen. Schending van het auteursrecht wordt aangepakt.

Onze info ivm Copyright can u ook op onze contact pagina vinden.
  • Equmedia
  • Equitube
  • Equlifestyle
  • Equjob
  • De Paarden Gazet
equnews logo
  • Sportnieuws
    • jumping
      • internationaal
      • nationaal
      • regionaal
    • dressuur
      • internationaal
      • nationaal
      • regionaal
    • overige sport
      • eventing
      • mennen
    • kampioenschappen
      • nationaal
      • EK
      • WK
      • olympishe spelen
      • rolex
      • LGCT
  • specials
    • interview
    • foto's
  • fokkerij
    • KWPN
    • NRPS
  • overig nieuws
    • FEI
    • transfer
    • veiling
    • promo
  • ga naar
    • Veilingen
    • premium
    • Laatste resultaten
    • ranking
Eventing

Willem Greve schittert in Longines Rankingrubriek Oliva

  • by Equnews Editorial
  • 02-10-2020

In Oliva werd zonet de LR van de CSI2* competitie gesprongen. Ruiters reden in twee fases en sprongen over een hoogte van 1m45. De winst ging naar de jonge Duitse ruiter Richard Vogel. Hij slaagde er met Lesson Peak (v. Lord Z) in om naar zijn tweede overwinning van het weekend te springen. Het duo sprong een foutloze ronde en klokte af in 29,36 seconden. 

Darragh Kenny en Belo Horizonte (v. Baloubet du Rouet) eindigden op de tweede plaats. Zij konden de nul behouden en finishten in 30,16 seconden. David Will en Ted (v. Waranta) vervolledigden de top drie na een foutloze ronde in 30,91 seconden. 

Janne Friederike Meyer-Zimmerman (Leotie KJ) en Nicola Pohl (Exelero 2) vervolledigden de top vijf.

Willem Greve was de beste Nederlander op de achtste plaats. Hij kreeg geen enkele springfout in het zadel van Gogo (v. VDL Zirocco Blue) maar kreeg in de eerste fase één puntje voor tijd.

Klik hier voor de resultaten


Rosalind Canter en Graffalo herhalen hun succes op Badminton Horse Trials
  • 02-10-2020
equplus logo
Oliver Townend blijft aan kop na snelle crossdag op Badminton Horse Trials
  • 02-10-2020
  • categoriën: Springen , Internationaal
Vorige Piet Raijmakers Jr. wint in De Peelbergen Volgende Podiumklassering voor Vincent Voorn in Grand Prix kwalificatie Sentower Park
equmedia logo

You Ride it We Write it, Equestrian news

informatie

  • over ons
  • adverteren

Interessante links

  • Equmedia
  • Equitube
  • Equlifestyle
  • Equjob
  • De Paarden Gazet

contact opnemen

  • editorial@equmedia.be
  • Langendamdreef 22 9880 Aalter België

Copyrights 2025 Equnews. All Rights Reserved. With Love from our team.

  • Contacteer ons
  • Privacy
  • Terms and Conditions
×
advertisement image